Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, Férfiak, veletek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak, veletek volt már olyan, hogy eleinte nem éreztétek a kémiát egy lánnyal, de aztán kedvességgel, figyelmességgel lassacskán mégiscsak levett a lábatokról?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 10:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Igen, volt, de a kémia az egy tantárgy az iskolában, minden egyéb jelentése kamu.
2017. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ennél azért több kell. Valami amitől megugrik a pulzusom.
2017. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Határozottan IGEN!

barátságnak.. nem is, haverságnak indult. Segítséget kértem tőle pár dologban, és azért találkoztunk.. nem is tetszett, nagyon nem az ideálom. De aztán megszerettem :)

Viszont ő engem nem, szóval az úgy gázos volt 😃


24f

2017. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és mennyi idő alatt sikerült eltekernie a fejed? És akkor már tényleg kívántad is, nem csak 'kényelmes' volt?
2017. márc. 26. 10:26
 5/15 A kérdező kommentje:
az előző az első válaszolónak szólt. A másodiknak: és mégis mitől "ugrik meg a pulzusod"?
2017. márc. 26. 10:28
 6/15 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam le senkit :( ...
2017. márc. 26. 10:56
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálam csak ilyen van, nem vagyok már kamasz szűz hülyegyerek, aki egy kivillanó cicitől eszét veszti.

Amúgy ennél a kémiás dumánál kevés irritálóbb bullshitet pufogtatnak manapság az emberek..

2017. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezt szerelem kialakulásának nevezik.
2017. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lányok, nők, veletek volt már olyan, hogy eleinte nem éreztétek a kémiát egy fiúval, de aztán kedvességgel, figyelmességgel lassacskán mégiscsak levett a lábatokról?
2017. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A pasiknak elég egy legings és már megvan a szexuális vonzalom.
2017. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!