Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még egy hónapja se vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még egy hónapja se vagyunk együtt, de már úgy érzem szerelmes vagyok, mit kéne tennem, hogy ne pánikoljak?

Figyelt kérdés

A párommal még nagyon friss a dolog, és soha ilyen könnyen nem oldódtam fel senki mellett, pláne nem éreztem magam szerelmesnek ilyen hamar. Ez rettentően megijeszt, és félek, hogy neki nem fog kialakulni a szerelem irántam, hisz még olyan rövid ideje vagyunk együtt, hogy még bármi történhet. Normális, hogy ilyen hamar így érzek? Nem vagyok naiv, buta kislány, voltak mar rövidebb és hosszabb (3 éves) kapcsolataim. Mit tegyek, hogy ne azon parázzak, hogy nála nem így fognak alakulni a dolgok, és én leszek a kapcsolatunkban az, aki jobban szeret. Ráadásul tudom, hogy az előző kapcsolata őt nagyon megviselte, és milyen szerelmes volt. Ez is aggaszt, hogy mi van ha én nem tudom azt, amit az a nő tudott.

20L



2017. márc. 27. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nagyon nagy baj lenne, ha te szeretnéd jobban? Miért? Hogyan lehet megtudni, ki szereti jobban a párját?
2017. márc. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kapcsolatotok egy pohár amibe vizet(szeretetet) öntetek akkor, ha te 80%-ig töltöd a poharat, értelem szerűen a hapsi csak 20%-ot tud beleönteni. Ebből az fog következni, hogy te kevesled az ő részét amir bele tesz, ő pedig úgy érzi majd potyára szeret, hiszen az ő része meg nincs értékelve, kiömlik a felesleg a pohárból. Ne aggasszon a tény miszerint van pohár, annak járj utána, hogy mekkora.

30/f

2017. márc. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!