Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem, hogy tehetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem, hogy tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Van párom, már 4 éve. A páromnak van egy munkatársa, akit kb 2 éve ismertem meg. Tavaly nyáron amolyan baráti/kollégás szülinapozás alkalmával főként a munkatárs részéről az alkohol hatására többször megcsókoltuk egymást, majdnem több is lett a dologból, de leállítottam. A kollégának az esetkor már volt párja, de viszonylag friss volt a kapcsolatuk, fél éves max. Mikor kijózanodott a buliból másnap, elmondtuk a történteket a páromnak, és ő megbocsátott. Szeretem a páromat, már 1 éve együtt élünk...de ha láncos buzogánnyal vernek fejbe, akkor se tudom elfelejteni a munkatársát...ótvar nagy ri**nak érzem emiatt magam...mindezt úgy, hogy szerintem nem vallotta be a dolgot a friss kapcsolatának, és minden alkalommal ha találkozunk vele társaságban, látom a szemében azt a nézést...hogy tudja mit csinált velem, és tudja hogy azóta hogyan érzem magam, de mintha élvezné ezt így...én meg lassan megőrülök tőle. Mit kellene tennem, hogy ne érezzem magam így tőle?
2017. ápr. 4. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy lesz benned gerinc és szakítasz a jelenlegi pároddal, mert h nem szereted őt az hótziher, különben nem ábrándoznál a munkatársról. És a problémád is megoldódna: nem kerülnél vele össze egy társaságba így nem látod a képét. Probléma megoldva! Persze kérdéses, h mennyi emberiség van benned. Ja, és megerősítem: Tényelg r...c vagy! Legalább önkritikád akad
2017. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de az nem opció hogy elhagyjam a páromat. :)
2017. ápr. 4. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Szegény pasi! Nyugtat, h karma létezik :) Hihetetlenül önző nőszemély vagy! Remélem jól meghúz a kollégája és nevetség tárgyává tesz a "baráti körötökben" :D
2017. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nem kell felháborodnod, hogy ő hogyan néz és, hogy mi az amit élvez. Ez valahol természetes. Tetszel neki és még a mai napig szívesen folytatná a dolgot a csókolózást követve.


Róla ábrándozol, és szerintem te csak győzködöd magad, hogy ez neked mennyire nem jó meg mennyire rossz de ha tehetnéd akkor te is benne lennél vele , hogy több legyen köztetek.-

És ez az érzés addig ott is lesz benned míg ismét nem csókolóztok vagy nem fogtok szexelni.


Nem kell a sóder, hogy így meg úgy szereted a párod, nem csak te hanem más emberek is akik ilyen helyzetben vannak, ha igazán szeretnék a párjukat akkor nem a másikon járna az eszük.

2017. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de pont hogy ezt az érzést szeretném magamban legyőzni, és ehhez kérek segítséget. Az eszemmel reálisan látom, hogy semmi sem lehetne belőle, a p**nak meg tudok parancsolni. :D
2017. ápr. 4. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor megsúgom, hogy nem tudod! Mert nem a párodat kívánod és nem rá vágysz.
2017. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kerüld a pasit! Ahhoz, hogy más iránt vonzalmat, sőt szerelmet (megsúgom, ez nem szerelem, csak fellángolás) érezz, kellenek az alkalmak, a flört, "a nézés", a kétértelmű poénok, célzások, "véletlen" érintések... stb. ezek, és a "tiltott gyümölcs"-feeling százszorosára nagyítanak benned egy egyszerű kémiai vonzalmat. Ezt kell tudomásul venni, majd ennek fényében nem szimplán kerülgetni, hanem k..rva komolyan véve megszüntetni minden lehetséges kontaktot az illetővel. Anélkül nem fog menni. Emellett az energiát, amit a róla való álmodozásba, fantáziálásba...stb. ölsz, a párodra, és a párkapcsolatodra kell fordítani. Tudatosan, pl. az ilyen "szerintem nem vallotta be a dolgot a friss kapcsolatának"-gondolatok elengedve. Ne érdekeljen, hogy ő mit csinál, mit vall be/nem vall be a kapcsolatában! Tudom, könnyű azt mondani, de hidd el, tenni ellene sem olyan nehéz, mint amilyennek tűnik - főleg h eddig nyilvánvalóan meg sem próbáltad. Pengeélen táncolsz, 4 év azért nem olyan hosszú idő, simán lehet, hogy nem elég ahhoz, hogy uralni tudd az érzéseidet/gondolataidat... de ha uralni AKAROD, felül akarsz emelkedni rajta, és túllenni az egészen, az már félsiker. Ez azt jelenti, hogy "jobb" vagy, mint az emberek (hasamra csapok) 80%-a, a "szerelemnek nem lehet parancsolni"-szintű gondolkodásmóddal és érzelmi intelligenciával.

Fontos lenne, hogy milyen a kapcsolatod a pároddal, azon kívül, hogy jó. Mennyire tudtok nyíltan, őszintén kommunikálni, mennyire szeretitek egymást, mennyire tartotok ki egymás mellett. Elhagytátok-e már azt a fázist, amikor "ezt-azt-amazt nem merem elmondani, mert mi van, ha szakít", van-e olyan biztos ez a kapcsolat, amiben tudjátok, hogy bármit elmondhattok egymásnak, a másik kitart mellettetek "jóban-rosszban" ugyebár... mert ha igen, akkor a megoldás egyszerű: mondd el neki. (Én megtettem, tudom miről beszélek. És túl vagyunk rajta, a kapcsolatunk pedig biztosabb alapokon nyugszik, mint eddig bármikor...)

2017. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ utolsó, ilyesmi eszmefuttatásra gondoltam. :) Sajnos hozzá kell tenni, hogy a párom már többször megcsalt, de mindig mindent meg tudtuk beszélni, és együtt maradtunk, mert én szeretem. Ő szeretett volna nyitott kapcsolatot, de nem mentem bele. Ezért is néz ki ez most hülyén. :D
2017. ápr. 4. 15:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a nyitott kapcsolat opció lehet, nem értem mi a gond :)

Egyébként meg, az érzéseinken akaratlagosan nem tudunk változtatni. Ha nem akarjuk, akkor is ébredeznek :) Ne érezd miattuk bűnösnek magad.

2017. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!