Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban lányok, nők....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok, nők. Megszerettek egy srácot, aki amúgy nem az ideálotok, fiatalabb is pár évvel, és talán nem mernéd felvállalni őt. De a kapcsolat kezdi átlépni a baráti fogalmat. Ilyenkor? Dobtok mindent, pl büszkeségből? NEM ÁLTALÁNOSíTOK!

Figyelt kérdés

2017. ápr. 4. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha jól értem a kérdésedet:egy lánynak van egy töle fiatalabb és nem feltétlen barátnöpukkasztó kinézetü barátja, akivel lassan egymásba szeretnek?


Normális esetben ebböl együttjárás lesz.


Azt nem értem, miért kellene dobni a kapcsolatot és mi köze ennek a büszkeséghez?

2017. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyennel, ő konkrétan kövér volt.

Felvállaltam akkor, igaz hamar szétmentünk, de az nem a külső miatt volt...

Nem tudom, miért ne vállalnád fel, ha szereted


21/L

2017. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Párom és köztem majdnem 10 év különbség van, és gyerekünk van. Szerintem megválaszoltam a kérdésed.
2017. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Párom 8 évvel fiatalabb nálam.

Mikor megismertem is volt rajta felesleg és most is van...macis alkat de abból is az erőteljesebb fajta :)

Még csak megsem fordult a fejemben soha ,hogy letagadjam őt vagy szégyeljem hiszen szeretem mindennél jobban.

Sőt én nagyon büszke vagyok rá,hogy egy ilyen csodálatos embert nevezhetek a páromnak mint amilyen ő.

Sosem érdekelt,hogy mások mit gondolnak rólunk.Én ismerem és szeretem.Ez a lényeg.

Barátnőim,anyukam és hugom is furcsálták,mikor összejöttem vele.Előtte mindegyik barátom sportos macsó volt.

De ahogy megismerték őt,mindegyikük azt mondta,hogy már értik miért vagyok együtt vele és mit szeretek benne ennyire.


29/N

2017. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én lennék a férfi aki a válaszokat keresi arra,hogy miért lett eldobva minden szinte egyik napról a másikra.

2017. ápr. 5. 08:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pl.simán felvállalnék egy fiatalabb srácot,akár tinit is,ezen nem múlik.A külső már más kérdés, de ez úgyis szubjektív.A lényeg,hogy ha valamennyire bejön nem kenne gáz ha fiatalabb.

25/N

2017. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Felvállalnám, a párkapcsolatot is, ha kölcsönösen szeretnénk egymást és a társadalmi "meg/elítélés" sem érdekelne.
2017. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan személyek akik valamiért elmenekülnek az érzelmeik elől, amint komolyabbra fordul a dolog. pl. a sok negatív tapasztalat, érzés miatt, ami érheti őket a kapcsolatban. De szerintem, emiatt nem kéne feladnia, hogy nem vagy az ideálja, és fiatalabb is vagy, hiszen ha ezeken túlmenően minden egyéb passzol kettőtök között, akkor hülyeség. Nem éri meg ezekért feladni, büszkeségből elfojtania az érzelmeit...egyébként biztos van olyan aki eldobna mindent ami kialakult kettőtök között. minden ember máshogy éli át ezeket,máshogy gondolkodunk, mindannyian más élethelyzetben vagyunk.
2017. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!