Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem de nem merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem de nem merem bevallani, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mar tobb mint 1 honapja randizunk, regrol ismerjuk egymast..Ugy nez ki egyutt vagyunk, de en nem hittem ilyen hamar bele szeretek...


Eleinte o volt utannam, mindent megtett talalkozzunk, de mostanaban ugy erzem nem annyiravan mar oda ertem...En persze porbalkom leplezni, kuzdok, de olyan rossz..Nincsenek jo tapasztalataim, es felek ez is ugy vegzodik...


Szerintetek szakitsam meg vele a kapcsolatot, nem akarok serulni es bevallani neki se merem:(



2017. ápr. 3. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot és vonulj zárdába, úgy sérülsz a legkevésbé.
2017. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de vagy extra módon érzékeny vagy, hogy ennyire félsz a sérüléstől, vagy éretlen egy kapcsolatra. Sajnos vagy nem sajnos az élet ilyen, néha kell kockáztatni...
2017. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat sérülni fogsz az êletben ezt nem tudod elkerülni !Egyépként egy baràtban is csalódhatsz négha azt hiszed hogy szàmithatsz rà szóval semmire sincs garancia !
2017. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégha*
2017. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most egyutt vagytok, vagy csak ugy nez ki? Hany evesek vagytok?
2017. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyutt, en 21 o 20(lany vagyok)
2017. ápr. 3. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!