Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most mi akar lenni? Elszúrtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi akar lenni? Elszúrtam?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy fiúval aki már régóta tetszik. Azóta smároltunk meg csináltuk még. De fokozatosan eltaszít magától,már smárolni se nagyon hagyja magát. Ölelkezni szoktunk még, de azt se akarja mégis ölelkezünk.És tök boldog velem amúgy meg szomorú kb mindig. Ha szeret most miért olyan nagy dolog ez neki csak mert nem járok vele? De azt mondja nem akar tőlem semmit. Holott mikor elsőnek csináltuk előtte megkérdezte, hogy akkor járunk-e és azt mondtam nem.Azt hittem csak szórakozik velem. Nem éreztem magam olyan lánynak akire vágyna.
2017. ápr. 8. 01:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt is mondta ha szeretném vele lennék, de ezt tagadja.Olyan jó csak simán ölelkezni vele vagy fogni a kezét :/
2017. ápr. 8. 01:28
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
egyévesség
2017. ápr. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!