Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolják azt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt sokan, hogy egyszerre csak egy nőt/férfit lehet szeretni?

Figyelt kérdés
Szerintem ez hülyeség...Én pont ennek az ellenkezőjét tapasztalom magamon...27/F
2017. ápr. 9. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is teljesen ugyanígy vagyok nőként.

Én sem hittem ebbe.Ha valaki ezt felhozza fél évvel ezelőtt képen röhögöm.Rá lehet arra fogni, hogy akkor az egyiket nem szereted igazán, vagy ha igazán szeretnéd az elsőt nem lenne második satöbbi.Nem így van.

Természetesen még nem tapasztalom, én is ezt mondtam volna.

L

2017. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok mindenkiben lehet találni szerethetőt és ezeket ösztönösen meg is lehet szeretni. Kár irányítani az érzelmeket, szabadon kell engedni. A szerelemnek is sok formája van...sokféleképpen lehet szeretni. És nem az intenzításra értem, hanem a változatára.
2017. ápr. 9. 18:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ez így is van.
2017. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert meg nem tapasztaltak, vagy elfojtjak magukban.
2017. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egyszerre csak egyet tudok szeretni. És ez nekem így jó.
2017. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ti máshogy definiáljátok a szerelmet. Sok vonzó ellenkező nemű van, akiknek vannak szerethető tulajdonságai, sőt másvalakivel is kialakulhatott volna egy jó párkapcsolatod, nem csak a jelenlegi pároddal.

Eddig az ösztönök, vonzalmak és a véletlen szerűség, és akkor most a szerelemről.

Ha valakit szeretek, akkor azt nem csak az érzelmeimmel hanem a döntéseimmel is szeretem. Nem akarom megcsalni, nem más, vonzó egyednél keresek vigasztalást egy vita után hanem vele akarom megoldani a problémát és mindenek előtt: eszembe sem jutna megalázni, hazudni neki és fájdalmat okozni.

Tehát ha nyílt házasságban élsz és van másvalakid is, azzal semmi baj sincs. De amennyiben nem olyan kapcsolatban vagytok, ahol mindkét fél azzal kefél akivel akar, akkor bizony ha szereted, akkor meghozod érte azt az áldozatot, hogy csak vele vagy és nem alakítasz ki másik vonzó nővel/férfival testi vagy akár érzelmi kapcsolatot.


Ez a döntés tesz felnőtté, éretté és ez teszi a szeretetet valóssá.

2017. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Miért gondolják azt sokan, hogy egyszerre több nőt/férfit is lehet szeretni?

Szerintem ez hülyeség...Én pont ennek az ellenkezőjét tapasztalom magamon... 37/F

2017. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Kár irányítani az érzelmeket, szabadon kell engedni."

Emlékszel Hitlerre?

Ő is szabadjára engedte az érzelmeit... Nem biztos hogy olyan jó ötlet.

2017. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aki így gondolja mint te még nem volt igazán szerelmes.
2017. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!