Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mennyire adtok a szóbeszédr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire adtok a szóbeszédre? Ha rossz híre van valakinek de élőben nagyon szimpatikus nektek az illető?

Figyelt kérdés
Volt már veletek olyan, hogy megismertetek valakit mondjuk egy szép és humoros jófej lányt akivel tök jól elvoltatok, vonzónak is találtátok tehát minden szép és jó. Viszont utána megemlítitek valaki(k)nek a nevét és látszólag tök rossz híre van és óvaintenek tőle, hogy a csaj egy ri*b*nc és ezt meg azt csinálta stb. Pedig ti nagyon jól éreztétek magatokat vele tényleg és igazából nem viselkedett ri*ncosan egyáltalán pedig láthatóan ti is tetszettetek neki. Ilyenkor érdemes adni a szóbeszédre mert picit elbizonytalanodtam? Vagy az emberek csak irigyek és ha valaki kitalál egy hülyeséget akkor az nagyon hamar elterjed?
2017. ápr. 12. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod, nem zörög a haraszt..
2017. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen helyzetbe nőként. De igazából már letojom. Egy olyan ember terjesztette rólam,azt hogy ribi vagyok meg vigyázni kell velem ,aki nem is ismer ,soha nem beszélt velem egy szót sem,mindezt azért mert bvan egy fiú haverom...

A pasi meg elhitte szó nélkül,de jobb hogy az eljén derült ki,így legalább kiderült,hogy mindent elhisz... .

2017. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj megbizonyosodni először. Férfiak azért beszélnek az adott nőről mert, nem kapják meg és a nők azért mert irigyek rá. Velem hasonló megtörtént, pedig nagyon nehezen kapható vagyok a férfi tudta, mégis a szóbeszédnek hitt, én nem bizonygattam semmit, leépítettem mindenkit.
2017. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt tartom szenyóságnak' ha valakinek a gyermekkorára vagy a fiatalkorára visszamenőleg "teregetnek szennyest"...

Mert követhetett el régen hibákat...-de meg is változhatott!

2017. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó, hát azért, mert most elsőre szimpi volt, semmit nem jelent.

Ismerd meg, de azért ne bízz meg benne elsőre.

Azt azért tudd, hogy kutyából nem lesz szalonna, max egy darabig.

2017. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem most tetszik egy férfi, aki nagy csajozó hírében áll, tudom hogy most is van dugipajtia, kapcsolata nincs. Ezért ódzkodtam tőle, de azóta kiderült, hogy mikor kapcsolata van, az szent és sérthetetlen, soha nem csalta vagy csalná meg a barátnőjét, nagyon szeretne családot, imádja a gyerekeket stb.
2017. ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már a sztori másik oldalán. Vissza hallottam magamról pletykákat.... hogy kivel feküdtem le, hogy csaltam meg ezt vagy azt. Szerintem kitaláltad a hangnememből, hogy semmi valóságalapja nem volt, csak mindig vannak irigy emberek, akik szeretnek keresztbe tenni , a többi ember meg szereti a szaftos pletykákat továbbvinni, akkor is ha nem igazak. Soha nem volt egyéjszakásom, soha nem tudnék senkit megcsalni de ha valaki ezt akarja hinni, hát egészségére. Hát vettem egy nagy levegőt és tovább léptem. Ezek után én semennyire nem hiszek a szóbeszédeknek.

23/N

2017. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem kell velük foglalkozni

En anno nem hallgatm az ilyen embere ,Es nagyon jol tettem

2017. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!