Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van kozuletek olyan akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kozuletek olyan akinek szeretoje volt akit igazan szeretett de lemondott a csaladert rola?

Figyelt kérdés
tul lehet ezen lepni? eltudom felejteni valaha?
2017. ápr. 12. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Már lassan egy éve, hogy vége. Akkor pokolian fájt, nagyon hiányzott, a falat is le tudtam volna vakarni. Mai napig eszembe jut szinte minden nap, de már nem érzek iránta semmit. Azt hiszem.
2017. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak ezt hiszed?
2017. ápr. 14. 21:57
 3/11 A kérdező kommentje:
*azt
2017. ápr. 14. 21:57
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok benne biztos, hogy teljesen tul vagyok rajta, hiszen nap mint nap az eszembe jut, vannak képeim róla, azokat néha megnézegetem, ilyesmik.
2017. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem bantad meg hogy elengedted? en banom
2017. ápr. 17. 18:02
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Bánom, persze hogy bánom, de nem volt más választásom.
2017. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megtette velem. Pontosabban a szó szoros értelmében nem ő mondott le rólam, de rákérdeztem sok-sok közös év után, hogy ha választania kellene, ki nélkül nem tudna élni? A házastársa, vagy nélkülem? Akkor azt válaszolta, hogy a családja nélkül, aminek a házastársa is része. Ezek után úgy éreztem, hogy mindent elvett tőlem. A jövőnkbe vetett hitemet, és a "mi ketten összetartozunk" érzést is. Hiába élnek külön szobában, hiába nem beszélnek egymással, hiába töltötte velem minden szabad percét annyi éven át, hiába volt különlegesen gyönyörű, és szoros a kapcsolatunk, mégis csak az számít. Innentől meg úgy éreztem, hogy semmi keresnivalóm az életében. Mondtam neki, hogy csak remélni tudom, hogy soha nem fogja megbánni ezt a döntését, erre azt reagálta, hogy már megbánta, de nem tehet semmit...

Én sohasem fogok túllépni ezen, örök sebet ejtett rajtam. De sose lennék rá képes, hogy olyan emberrel legyen bármilyen viszonyom, aki érzelmileg minimális szinten is, de máshoz kötődik. És iszonyú dühöt érzek, hogy ennyi éven át átvert a "csak a gyerekek miatt", "sajnos későn találkoztunk", "nincs senkim, csak Te", "Te vagy a legfontosabb nekem" szövegekkel, miközben kötelék van köztük, ami erősebb mindennél.

2017. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ami megjobban megnehezit mindent, hogy eleg gyakran latom a munkam miatt...
2017. ápr. 25. 16:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Sosem fogom megérteni,hogyan lehet egy elromlott kapcsolatot helyrehozni..

Te biztos férfi vagy,a nők bàtrabban lépnek ha szerelmesek.

2017. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem szeretőnek akartak...könyörgött a lány hogy ne haggyam el én 2 szer kértem meg, hogy hagyja el a férjét nemet mondott.

Kifejtve: egy fb csoportban egy ártatlan elszólásom után rám tapadt csak beszélgettünk beszélgettünk aztán azt mondta szeret én is éreztem valamit iránta. Ő tervezgetett közös programokat. Amugy a férje is hülye volt a lány reggel nekem ír esti szex után nekem ír délután nekem ír ha rosszba vagyunk miattam szomorú ....és szó nélkül nézi.

Vége az lett vagy mindent vagy semmit (szeretem ha én is beleszólhatok a dolgokba) hát nem akkor nagyon csunyán leráztam a lányt ő pedig hátrált elöször a találkozókról mondott le de könyörgött hogy napi ,,,,majd heti majd néha beszéljünk. De mondtam vagy mindent vagy semmit. Szóval a családjáért mondtam le a szeretőmröl.

2017. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!