Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A felesegem nem szeret es van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P401 kérdése:

A felesegem nem szeret es van szeretoje is es valni akar mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 4 honapja lebukott hogy megcsalt azota tart a vita es feltekenyseg reszemrol.Neki elege van mindenbol de allitasa szerint nem tudja mit erez a masik irant. Engem szeret mint embert de nem mint fejet. Mindenunk meg van hogy boldogan eljunk es en ezek ellenere is szeretem .Nem tudom mit tegyek ha elvalunk mindent elveszitek a fiamat a felesegemet az otthonunkat mindent. Mit tegyek?

2016. dec. 30. 07:00
1 2
 1/17 Krukutyán Levente ***** válasza:
34%
Válj el, ő csalt meg. Semmizd ki. Meg marad mindened. Happy.
2016. dec. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Hát ez szar ügy.

Az a baj, hogy ha a feleséged már nem érzi azt.

Szerintem beszéld meg vele, hogy legyetek nyílt kapcsolatban.

2016. dec. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Bocsi, hogy ezt írom, de nem akkor kéne már rinyálni, mikor már megtörtént a baj!


Előtte kellett volna ápolni a kapcsolatot, odafigyelni a másikra, sokat beszélgetni..stb. és nem kellett volna hagyni, hogy ide jussatok!

Ez a ti hibátok, ti hagytátok, hogy ez történjen.


Mit tegyél? Válj el, és kezdj új életet más nő mellett!

A fiadat miért veszítenéd el? Van láthatási jogod!


És ne az anyagiakon sírj, hogy "az otthonunkat mindent", hanem azon, hogy elb..sztátok a gyereketek családi fészkét!

2016. dec. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó, elég megkeseredett egy szarember lehetsz, ha nem veszed észre a nagy fröcsögésed közepette, hogy írta: szereti a feleségét...


Kérdező, nagyon sajnállak, a mai világban, gondolom mindent megtettél, hogy biztosítsd a családi háttered, "kedves" feleségednek meg több kell ennél, gondolom.

Egy kis szünetet kéne tartani, de baj az, hogy belépett egy 3. is a képbe, most nagyon ügyesnek kell lenni, ezt helyrehozni.

2016. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

#4


Ahhoz képest még is megcsalta a szeretett feleség. Ő hiába szereti ha a másik mégis hiányol tőle valamit.

Nem véletlen hogy a párja megcsalta!!


Tudom, az igazság fájdalmas, ezért hurrogtál le, pedig igazam van. Aká tetszik akár nem.


Ahhoz képest hogy minden kapcsolat happyvel kezdődik sok vállás lesz a végén. Na vajon miért?

Regényt lehetne írni az okokból.


Ne engem sz..ralakozz le, mert nem engem csaltak meg és nem az én kapcsolatom ment tönkre.

Nem fogom sajnálni a kérdezőt, hisz a párjával együtt tették tönkre ezt a kapcsolatot. Nincs olyan hogy csak az egyik a hibás.


PÁRkapcsolat, a nevében is benne van, hogy egy ember pár alkotja. Ketten hozták létre és két ember is szükséges az elromlásához.


Egyébként pedig, a szülők hibáját mindig a gyerek szívja meg.

2016. dec. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

69%


Te tényleg sötét vagy.

2016. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#6


Mindenki magából indul ki. :)

2016. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Mår egy ilyen kėrdėsnėl egyszer leīrtam, hogy ez a hiånyol valamit, azėrt csal baromsåg.Felnőtt emberekről van szô, kommunikålni kell.Ha nincs våltozås, akkor lėpni, nem fėlre, hanem vålni.

Kėrdező, költözzetek külön, egyezzetek meg, mikor viheted a gyerekwt låthatåsra, s 2-3 hônapig a gyerek dolgain kīvül måsrôl ne kommunikålj.A hiånyod håtha råėbreszti a felesėged, mit veszīthet.

2016. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat:) de a helyzet nem olyan egyszeru hogy csak ugy elvalok. Szeretem a csaladomat es ezert nagyon nehez barmit lepni
2017. jan. 1. 13:17
 10/17 A kérdező kommentje:
Bar egyre jobban erosodik bennem az hogy elkoltozok. Csak nehez feladni az eddigi eletemet mert ha elmegyek akkor mindennek vege. Es az hogy a kisfiam nem lehet a mindennapjaim resze az szomorit el igazan .Es talan ez az ami visszatart.
2017. jan. 2. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!