Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lennel a fonok szeretoje?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennel a fonok szeretoje? Volt mar valaki ilyen helyzetben? Hogy alakult?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Akkor kaptam volna előléptetést, de inkább kiléptem. Szóval nem lennék, nincs hozzá gusztusom, mivel a legtöbb főnök férfi és öreg is.
2013. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én sosem mennék ilyenbe bele. Ez előbb-utóbb úgyis visszaüt ha kiderül a munkatársak előtt. Akkor olyan cikibe kerülsz, hogy úgyis kilépsz. Ha meg nem érzi valaki ezt cikinek, akkor az "hivatásosan" is művelheti ezt.


Nekem volt egyszer egy olyan kolléganőm aki lefeküdt a főnökkel, utána meg az egyik munkatársunk barátnője lett. Ő nem érezte magát cikinek, pedig az egész cég őt fikázta a háta mögött.

2013. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak elmeletben letezik a dolog...persze mindeg kizartnak ereztem az ilyesmit kivulallokent...tartom magam, de voltak elcsabult pillanataim a kedvessegetol, meg persze az igeretek...felesegevel mar nincs egyutt , gyerekei felnottek, szoval csaladrombolasrol nincs szo...inkabb csak kivancsi lennek megtortent esetekre , kuvulallokent konnyebb velemenyt irni.
2013. febr. 27. 11:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiatal és szép nőnek gyakran adódhatnak hasonló ajánlatok. De aki ellenáll, az szerintem sosem bánja meg, ellentétben azzal aki elcsábul.
2013. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
attól, hogy főnök még férfi is ... ahogy a körülményeket leírtad én nem látok benn gondot, viszont a kollégáid nem fognak szeretni
2013. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a munka nagyon tetszik, fiatal vagyok es a kulsommel sincs gond...igen en is igy erzem, hogy ha ellenallnek talan jobb lenne es kesobb nem fajna a fejem, de par napja azon kaptam magam, hogy jatszadozok a gondolattal...de nem tudom , hogy mukodnek ezek a dolgok, ha visszautasitom mehetek a fenebe ha maradok akkor is csak kiprobal ? sajnalnam a munkat, de ez igy eleg nehez helyzet, raadasul kulfold...gondolom sok helyen elofordul az ilyesmi...
2013. febr. 27. 11:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalatom annyi volt, hogy flörtölni próbált bent a főnököm. Amíg ez csak szóban ment, addig benne voltam, mert kicsit poénosnak is találtam. De amikor az első közös karácsonyi céges bulin nyilvánosan rám akart mozdulni, akkor ott mindenki előtt utasítottam vissza. Így nem is kerültem szóbeszéd tárgyává.

Utána azt hallottam vissza, hogy volt már előttem egy kolléganő aki belement a játékba, de amikor a főnök megunta, akkor a csaj repült. Szóval jól döntöttem!

Ja és a fizetésemeléshez is elég volt a szaktudásom és a szorgalmam. Azért nem mindegy.

2013. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
en is engedtem a szoban valo megjegyzeseknek , probaltam nem komolyan venni, gondoltam olasz, igy a mentalitas miatt normalis...most viszont mar egyre nyiltabb es en is engedtem ennek...
2013. febr. 27. 11:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha olasz, az még nehezíti a helyzetet. Szerintem ők eléggé erőszakosak tudnak lenni, ha átbillennek és elvesztik a fejüket. Én a helyedbe óvatos lennék vele, nehogy elfajuljon ez a dolog! Döntened kell, mert ha fontos a munkád akkor nem hagyod neki, hogy tovább folytassa ezt. Én biztosan leépíteném szép lassan.
2013. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Egyik munkahelyemen egyszer az igazgató (nő) rám mászott, megpróbált még leitatni is, hogy ágyba vigyen. Nem álltam kötélnek ... hát nem volt egyszerű onnantól az életem a cégnél ...

Szóval ha a főnök akar tőled valamit akkor két lehetőség van: egyrészt visszautasítod, így a munkahelyed veszélybe kerül, vagy a munkakörülményeid meredeken romlanak; másrészt elfogadod, így addig, amíg a babája vagy, jó lesz neked, majd ha megunt akkor az első variáció lép életbe.

2013. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!