Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha két lehetőség lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két lehetőség lenne, hogy egy évig együtt vagy a pároddal de meghal, vagy soha többet nem találkozhatsz vele élőben de tovább él, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen, hogy ne talalkozzunk tobbe.
2017. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt választom, hogy én halok meg.
2017. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennél jóval "enyhébb" esetben is a szakítást választanám, az ő érdekeit nézve! (Pl. ő akar gyereket, én meg nem.)
2017. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel gyakorlatilag mindkét esetben én járnék pórul mert nem lenne velem akár élne akár halott lenne, igazából teljesen mindegy. De persze ő érdekeit is figyelembe veszem tehát ha azt választanám hogy soha többé ne találkozzunk csak azért mert neki lenne esélye nagyon sokáig élni akkor nyilván ezt választanám értelemszerűen. Persze én esetemben nagyon rossz lenne, de mégis jobban érezném magam mert tudnám hogy valahol máshol van él és boldog.
2017. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudok elképzelni ilyen helyzetet, úgyhogy egyik sem. Szépen együtt maradunk, és együtt öregszünk meg.
2017. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!