Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez szerelem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem vagy fellángolás vagy erős vonzalom?

Figyelt kérdés

Lány vagyok es van egy férfi aki külsőre egy ideig nem fogott meg de egy ideje mar jobban tetszik.Ha meglátom van hogy gyomorgörcsöm lesz.Ha ír ,már akkor remeg a lábam.Van hogy elpirulok tőle.


Beszélgetni is szeretek vele ,nem minden érdeklődésünk egyezik meg de azert több van.

Szoktam rà gondolni vagy hiànyzik.


Honnan tudjam hogy ez erős vonzalom vagy szerelem?



2017. ápr. 18. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt mas nem tudja megmondani, csak te.
2017. ápr. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínű, ha minél többet látod, és gondolkodsz rajta, szerelem lesz.

De ismerd meg jól, később nem lehet túl jó, ha sokban különböztök. Én ugyanígy voltam a barátnőmmel, eléggé más környezetből valóak voltunk.

2017. ápr. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat van sok olyan is amiben nem kulonbozunk.A kulonbsegeket ugy ertettem hogy pl ő szereti a sci-fit en nem.Csak egy pelda.Viszont a vigjatekokat mindketten szeretjuk.


Van olyan tema amivel o foglalkozik en nem.De van amugy kozos tema,igazabol egy kozos erdeklodesi kor miatt kezdtem jobban megismerni.

2017. ápr. 18. 08:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Minek kategorizálni?


Szeretsz vele együtt lenni? Minőségi időt töltötök együtt? Hasonlót érzel más iránt? Van közös témátok? Megvan az összhang? Van olyan tulajdonsága, amit esetleg nem tudsz elviselni?


Akkor miért nem adsz ennek a kapcsolatnak egy esélyt?

2017. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 enci3 válasza:
Lehet hogy szerelem.lesz meg kéne jobban ismerned...de ez kialakul akaraton kívül.
2017. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!