Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez akkor most mi? Szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor most mi? Szerelem?

Figyelt kérdés

Eddig a világ életemben nem éreztem ilyet. Persze voltak gyors kapcsolataim, meg miegymást. Egy nagyon hosszú első randi után - közben - óta van ez. Minden második gondolatom ő. A furcsa az, hogy most nem vagyok rá kanosodva, a teste bár vonzó, most egyáltalán nincs középpontban. Sokkal inkább megakarom ismerni, ott akarok vele lenni és nem csinálni semmit. Megakarom hallgatni a leglaposabb történeteit is, hallani akarom a vicceit, ismerni a véleményét mindenről. Nem a mosolyát és az aranyos kis arcát akarom látni, hanem a hangját és a gondolatait hallani. Kíváncsi vagyok, miket szeret, miket nem. Az élettörténetére, a kedvenc színére aaaa... MINDENRE. De a teste annyira nem érdekel most, csak ezek között, sőt után következik a fontossági sorrendben. Eddig ilyen sose volt még velem, mindig a test és a szex jutott elsőre róla. De magamhoz sincs annyira kedvem, annyira ő jár a fejemben, hogy ha közben eszembe jut, elkezdek nevetgélni, visszaemlékezni, gondolkozni, képzelegni.

Ez most fellángolás, vagy ez a szerelem? Mert régebben mindig szerelemnek hittem, de az jött - lapult - lapult - lapult - kialudt. De ez meg jött és jön és jön és jön és jön és jön. Már egy hete, és percről - percre egyre intenzívebb az érzés.

19F



2017. márc. 18. 13:32
 1/6 A kérdező kommentje:
*mindig a test és a szex jutott elsőre eszembe másoknál
2017. márc. 18. 13:33
 2/6 A kérdező kommentje:

*De magamhoz sincs annyira kedvem nyúlni

Most is, a gondolata miatt fogalmazni se tudok rendesen, mindig elkalandozok.

2017. márc. 18. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen drágám, ez a szerelem! :) Jó érzés ugye? :)
2017. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem Szerelem mièrt fàjdítod a szívem...
2017. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szerelem, vagy legalábbis rövid időn belül az lesz. Sok sikert! :D
2017. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Belezùgtàl...:)
2017. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!