Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szex közben hogyan tudod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben hogyan tudod érzékeltetni a másikkal, hogy szerelmes vagy belé?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyok együtt de még nem mondta hogy szeret. Rengeteget szexelünk és nem tudom levonni belőle, hogy szerelmesen szexel e vagy nem.
2017. ápr. 18. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Pedig az nagyon látszik.

(Már ha az ember normális, és nem terpeszt be mindenkinek azelőtt, hogy az érzelmek kialakulnának.)

Még nem vallott szerelmet, de már keféltek? Ha ilyen lotyóként viselkedsz, miért szeretne beléd?!

2017. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Első, te mekkora barom vagy.


Amikor szeretkeztek, akkor nézzetek egymás szemébe, mondjatok kedves dolgokat a másiknak. Jöhetnek a lepontozók.

2017. ápr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Ugyan hülyeség amit az első írt. Nem azért fog valaki beléd szeretni, mert elutasító vagy. Ha szereted a szexet szeresd a szexety légy önmagad az sokkal vonzóbb.

Tapasztalatból mondom, sok embernél nincs olyan hogy szerelmesen szexel. Én pl amikor szexelek a kölcsönös élvezetre gondolok, akkor nem szerelemes vagyok. Akkor vagyok szerelmes, amikor átölelem, a szemébe nézek és olyat látok amit más szemében még sose. Amikor fesztelenül beszélünk bármiről, és úgy érzem egy pótlást kaptam magam mellé, fejlődök mellette, többé tesz engem.

A szex csak szex. Állatias dolog viszonylag. Ne ott keresd az érzelmet.

2017. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Ííí...bázz,nők és a frigiditás lv.99gyere apa vacsorázni effektus
2017. ápr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan. Nekem is volt olyan alkalmi partnerem aki százszor jobban és kedvesebben szexelt velem mint például a tartós kapcsolataim. Egyszerűen ő ilyen típus volt, nem a szerelem fűtötte :)
2017. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy hónapja feküdtem le vele először nem az első randin. De mi minden nap találkozunk így sokat vagyunk együtt. Szokott ölelgetni , bújni de nem beszél az érzelmekről. Talán volt egyszer egy pillanat mikor megcsókolt és a két kezével az arcom fogta és a szemembe nézett. Akkor vártam hogy kimondja de csak nézett mélyen.
2017. ápr. 19. 00:06
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Akkor én elmondom helyette: szeret!

Csak nem tudja kimondani, mert túl nehéz neki ez a szó.

2017. ápr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 icu75 ***** válasza:
100%

Becsüld meg azt akinek még jelent valamit ez a szó és bizony nehezen kimondható annak akinél még súlya van. Magában már többször kimondta, hidd el valamikor ki is jön, érezni fogod hogy hittel van mondva.

Egy férfi sosem a szavaival szeret hanem a tetteivel,tanuld meg észrevenni.

2017. ápr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-assal értek egyet. Az én párom sem a szavak embere, de látom, tudom hogy szeret. Látom ezt abban, hogy mindent megtesz értem anélkül, hogy kérném, hogy érzéki az ágyban nem durrbeleBalázs, hogy gyakorta megölel, puszil..stb. Lehet ezt érezni. 3 hónap, még az elején jártok...ajjh de szép is a szerelem. :) Élvezd ki minden percét! ;)
2017. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Férfiként, a 8-assal értek egyet.

Én sem mondogattam a páromnak nap mint nap hogy szeretem.

Volt hogy a párom ezt sérelemként hozta fel. Hogy én miért nem mondom neki stb.

Én meg nem értettem a dolgot, mert a tetteimben minden nap, minden órában igyekeztem kifejezni ezt.

Véleményem szerint ezeknek van igazán értelme, súlya. Mert a szavakat könnyű kimondani, lehetnek üresek is.

De a tettek mások. Ha nem úgy érzek, nem cselekszem, nem teszek minden nap úgy hogy úgy nézzen ki mintha...

40f

2017. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!