Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 24 év korkülönbség. Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 év korkülönbség. Vajon komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok. A párom 48. Hivatalosan 2 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem. Úgy érzem ő is. Csak nem tudom tényleg komolyan gondolja e?! Régebbóta ismerem már, de sokáig csak köszönő viszonyban voltunk. 30 éve élt már együtt a feleségével. Van egy 27 éves fiúk is. Rendes pasi. Dolgos. 15 éve foci edző. A munka és a család mellett a foci a mindene. Hallomásból tudtam hogy 1-2 évente van, hogy bekattan nála valami. Olyankor 1-2 hónapig a saját útját járja. Haverok. Iszogatás stb... Amit a feleség nem nézett jó szemmel, ilyenkor arra az 1-2 hónapra soskzor el is költözött a családtól. Nem a csajozásról szólt ez az időszak úgy ahogy a többi sem. Tudtam hogy nem arról híres hogy csajozik, tudtam, hogy ennyi év után is hűséges, egyszerűen csak van néha ilyen bulis időszaka...

Aztán megtudtam, hogy a házassága nem áll stabil lábakon, hogy már a válás is megtörtént titokban. Végül egyre többször futottam vele össze a munkahelyemen, egyre többet beszélgettünk 1-2 hónappal később pedig már túl voltunk az első csókon. Közben elköltözött otthonról és már elkezdtük nyilvánosan is felvállalni hogy együtt vagyunk. Kirándulni mentünk, romantikus vacsorák, séták követték egymást, és elég hamar , 1 hónap leforgása alatt már hozzám is költözött. Akkor vállaltuk fel igazán, hogy együtt vagyunk. Sokszor kételkedem... Hiába érzem és látom mennyire szeret és milyen csodálattal néz rám , sokszor eszembe jut hogy nehogy én is valami 2 hónapos "buli" legyek az életében...

De 2 hete felhívta a fia. Hogy megtudta együtt van velem. És ha ez igaz, soha többé ne keresse.... Azt hittem itt lesz a vége, hisz azért ez durva meg gondoltam lehet még közel sem vagyok annyira fontos neki hogy velem maradjon... De maradt. Azt mondta majd megbékél a fia. Új életet kezdett és engem választott. Gyereket akar tőlem és velem tervezi az élete hátralévő részét. De bennem mégis ott van még az a bizonyos kérdőjel.... Hogy mivan ha csak ámítás?! Tényleg engem akar? Ez a valóság? Félek 1-2 hónap és vége...


2017. ápr. 20. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

"Nagyon szeretem." Ez csak a rózsaszín köd még. :) Majd 1-2 év múlva is, ha együtt lesztek, na, akkor mond, hogy szereted.


Egyébként milyen a kapcsolatod az apukáddal? Mert ez a ti kapcsolatotok, most apakomplexusos!!!!


És mi innen a távolból, ismeretlenül honnan a fenéből tudhatnánk, hogy komolyan gondolja-e vagy sem? Távolbalátó gondolatolvasóknak hiszel bennünket?

Fogalmunk sincs!!!


Miért nem korosztályodból választasz magadnak párt?


Ez a "kapcsolat" nem lesz hosszú életű, az biztos!

2017. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ennél a faszinál jobb nem volt komolyan?
2017. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Még amikor a saját korosztályával kezd az ember, akkor is előjönnek a súrlódások pár év után, ha nem dolgoznak a kapcsolaton mindketten. És tudom mire gondolsz most, hogy te igenis dolgozol rajta, ő is...szorozd még be 3- mal, ami talán elég. Most 24 év korkülönbség...Figyelj neki jó, ez biztos. Te mire apellálsz, hogy majd mikor te 40 leszel ő meg nyugdíjas, akkor találsz mást, vagy akkor is dúlni fog a love? Próbáld meg persze, végül is ebből tanul az ember. Sőt, ha tényleg úgy érzed, hogy szereted, akkor adj bele mindent. Azért elég önismeretre van szükség ahhoz, hogy az ember felismerje, hogy mi a jó saját magának. Most ez neked vagy van és tényleg rá vágysz, vagy nincs és csak imponál valami...mondjuk mi azt nem tudom...Más nem próbálkozott, vagy mi van? Jó nem bántásból írom, csak egyszerűen nehéz felfogni. És hidd el, ennél sokkal többet és sokkal nyomasztott megjegyzéseket/pillantásokat fogtok kapni, amivel vagy nem törődtök, jobb esetben, vagy ez is azok közé a dolgok közé fog tartozni, ami majd szétszed titeket.


Ez a reagálásom az első 2 sorra. A többit is elolvasva hát elborzadtam. Én tudom, hogy a nők ilyenkor az eszüket elvesztik és csak a szívükre hallgatnak...na de ennyire?

2017. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Most komolyan, téged büszkeséggel tölt el, h inkább a fiával összeveszett és veled maradt? És még gyereket akarsz tőle? Hisz most láthattad, h képes más nő miatt a gyerekéről is lemondani ha úgy van, akkor a ti közös gyereketekkel is ugyanezt megtenné... Ez neked a "bizonyíték" h komolyan gondolja? Te is de még a pasas is szánalmas! EGYMÁSNAK VALÓK VAGYTOK! Én is már voltam együtt gyerekes férfival, de ha nem tetszettem volna a lányának ,vagy nem fogadott volna el, akkor szó nélkül léptem volna, mivel nem viseltem volna el ha az apjával a kapcsolatuk megromlik MIATTAM. Szívtelen...
2017. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én inkább téged féltelek, tényleg őt akarod, tényleg ez a valóság?...

Most még szereted nagyon, de mi lesz pár év múlva? Amikor már nem fog olyan csodáló szemekkel nézni rád. Mert, elmúlik ez a felfokozott időszak, ha szeretnénk, hanem. Sajnos, van neki ez a két hónapos dilije, azt hogy fogod viselni? És még mennyi dilije lehet neki, amiről nem tudsz. Egy közel 50 éves ember nem tud változni.

Jó lenne, ha tudnál a volt feleségével beszélni, lenyomott 30 évet vele, alighanem tudna mesélni...

Nem irigyellek, sok ez a 24 év... 😩

2017. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, ilyen idősen már tudják mit kell mondani, tenni, hogy a nőket behülyítsék, sokat látok ilyet, a 40-es pasi 20-as nővel szinte már normál.

Nem valószínű hogy gyereket akar, mert már van neki, de ezzel jól lehet a nőket tartani.

2017. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon naiv vagy te még.

Azt írod, hogy a család a mindene. Jó reggelt!

Évente egy hónapra elege volt belőlük. Most meg lazán lemond a fiáról egy két hónapos kaland kedvéért.

Ilyen embernek akkor se szülnék gyereket, ha 28 lenne. De nem annyi!

2017. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A két hónap nagyon kevés. Ahogy megismerés egyre jobban rájössz hogy ez a kapcsolat nem ad neked sokat és váltani akarsz majd.
2017. ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Vajon komolyan gondolja?"


Nem.

2017. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te lány.. én 41 éves férfiként annyit mondok keress magadnak egy fiatalabbat aki illik hozzád akivel lehet jövőd. nagyon izgalmas egy fiatal lány, de nem ő az akivel boldog leszel
2017. ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!