Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gazdag lány - szegény fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag lány - szegény fiú, van értelme elkezdeni?

Figyelt kérdés

Nagyon szegény családból jöttem, azóta már nem otthon lakom, a saját életem elkezdtem, egyetemmel, aránylag jól fizető munkával. De zavar, hogy a lánynak saját lakása van, nagyon gazdag, és haza a családhoz semmiképpen nem vinném emiatt.

Ezekből később problémák lesznek, inkább hagyjam a dolgot?

De a lány nagyon megfogott, nehéz lenne most nemet mondani emiatt a dologra.

Hasonló tapasztalataitok vannak?

24f


2017. ápr. 21. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem hülyeség emiatt lemondani róla...

azért küzdöttél ennyit, hogy most feladd?

ha hagyod, akkor a pénz tényleg közétek állhat...


24F

2017. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szedd össze a heréidet. Külön élsz, van kereseted, a sajnak lakása, ahol tudod farkalni keményen és még fel is ajánlhatja, hogy költözz oda. Most mi a baj? Nem értem. Vihar egy kanál vízben.
2017. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért szégyen, hogy honnan jöttél? Szüleid is csa emberek, még ha szerencsétlenek-buták is, de emberek, és nem állatok (gondolom én, de akkor nem az enyémekből kell kiindulnom 😃 ). Nem mellesleg a szüleid, tehát illem szerint el kell vinned bemutatni! 😃 mundjuk manapság mit számít az illem, pff...
2017. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ha emiatt semmiképp nem vinnéd haza a családhoz, akkor talán tényleg jobb el sem kezdeni.
2017. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 válaszoló

Akkor szerinted szegény=buta?...


A kérdésre válaszolva szerintem ha a lánnyal kijöttök - és mivel nyilván valamennyire tisztában van vele, milyen színvonalon élsz - akkor ne ezzel törődj, csak hagyd, hogy alakuljanak a dolgok ahogy jó nektek. Ha sokat számít neki mennyit keresel, akkor eleve össze sem fog jönni veled (ami úgy inkább jobb is), bár ez csak az én véleményem. Sok sikert!

2017. ápr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég szomorú ha azt kell figyelembe venni egy kapcsolatnál, hogy ki honnan jött :))))
2017. ápr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nincs, főleg ha meg össze se jöttetek, részedről máris megfigyelhető a kisebbségi komplexus egy eszköz(miatt)
2017. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Simán lehet belőle baj.

Én voltam ilyen kapcsolatban.

Kubába akart menni nyaralni. Benne lett volna vagy egy millióban.

Természetesen csak fullos helyekre volt hajlandó beülni, állandóan étteremben enni.

Nincs ezzel gond, de én még fizettem az albérletet, neki saját lakás, saját kocsi, amit a szülők tankoltak meg a többi. Az anyja simán odaadta neki a Szép kártyáját, amin volt vagy 400 ezer.

Vége az volt, hogy kb minden harmadik programra tudtam csak elmenni.

Persze megunta ő is, rájött, hogy olyan férfi kell, aki tudja tartani a lépést.

2017. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!