Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes vagyok egy nős férfiba?

Figyelt kérdés
Teljesen odàig vagyok èrte,ha meglàtom,ùgy èrzem belè zúgtam teljesen. Nem tudom elfelejteni,kb 3.ève,hogy ez van velem. Mit tegyek? Beszèljek vele erről?
2017. ápr. 22. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Persze! Beszélj vele! Csábítsd el...


Ne is törődj vele, hogy szétb@'szol egy házasságot, ha vannak gyerekei, akkor az ő életüket is elszúrod, csak azért, mert viszketsz

2017. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nős tehát tabu, szépen felejtsd el és szeress bele szingli férfiba.
2017. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Könnyű ezt mondani
2017. ápr. 22. 21:42
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Szépen felejtsd el.

Nem értem, hogy lehet valaki ennyire ösztönlény. Ha egyszer valaki foglalt, akkor nem kezdem el csorgatni rá a nyálam, legfeljebb megjegyzem hogy ha szingli lenne, akkor érdemes lenne próbálkozni. Komolyan mondom hihetetlen...

2017. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Próbáld megszerezni, ha tényleg szerelmes vagy. Ez a felejtsd el duma, csak olyanoknál működik, akik soha nem tudtak szerelmesek lenni.
2017. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Mit tegyél?? Tedd magad egy másik farokra és azon liftezz párat!
2017. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Inkább jelentkezz be egy klinikára agybeültetésre! A régi úgy látszik elsorvadt, azért próbál a pin@d gondolkozni.
2017. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Gondolj arra, hogy mit éreznél, ha megtalálnád az Igazit, összeházasodnál vele, boldogan élnétek, és miközben te épp a pároddal összebújva tervezgetnéd a közös gyerek nevét, egy ócska kurw@ kiírna a gyakorira a kérdést, hogy mit tegyen, mert ÚGY ÉRZI, beleszeretett a férjedbe... Összehoznád a találkozót, hogy elmondhassa neki? Vagy csak simán lerúgnád az agyatlan fejét a nyakáról?
2017. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem könnyű, de szerintem, mégiscsak az lenne a legjobb, ha megpróbálnád elfelejteni és mást találni.
2017. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen szerelmek leggyakrabban úgy érnek véget, hogy a hölgy oké végre megszerzi a pasit akiről évek óta álmodik a családtól, két hónap alatt meg rájön, hogy a zseniális férfi tulajdonságainak 99.9%-a csak az ő fejében létezett, hogy reggel ugyanúgy büdös a szája, hogy este fáradtan ingerlékenyebb, hogy vele elbeszélget heti 1 órát, de a szürke hétköznapokon ugyanolyan unalmas, mint bármelyik másik férfi, így aztán hölgyike balra el, keres egy új fantázia pasast mert az tökéletes, az elszúrt család meg ottmarad utána.


(Persze lehet mondani, hogy a férfi is felelős, az is, de az ilyen éveken át fantomokba szerelmesek elég kitartóak és agyafúrtak tudnak lenni ha végre lépnek)

2017. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!