Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek leakar passzolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leakar passzolni vagy gondolkodik?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akit már 3éve ismerek, de kb 5-6napja kezdtünk el facebookon újra beszélni. Ő Pesten tanul az Elte-n és mindig 2-3óránként irogat, de van, amikor meg naponta 3x, ha visszaírunk a másiknak. Tudom, hogy elfoglalt az egyetem miatt meg minden, de azért ennyire...

De nem tudom eldönteni, hogy mivel ő írt rám, hogy most akkor azt várja, hogy végre ne írjak többet, vagy beszélgetni akar velem, csak nem tud mit írni és azért válaszol olyan sokára, mert gondolkodik, hogy mit írjon



2017. ápr. 23. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Tehát az a bajod, hogy van élete, tanul, csinálja a napi dolgait (eszik, fürdik, takarít, bevásárol...), És nem lóg a Facebookon egyfolytában. Csak háromszor ír naponta...

Hát ööö... Szerintem mégsem érted, mit jelent, hogy elfoglalt.

2017. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az zavar, hogy csak naponta néha ír, mert nem ezen van a hangsúly. Hanem az, hogy látom, hogy megkapja, meg hpgy volt fent, de mégse ír. Így nem tudom eldönteni, hogy mit akar
2017. ápr. 23. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenki lóg a messengeren 0-24-ben :) És ennyire, igen, de ha tartja veled napokon át a beszélgetést úgy, hogy nem is egy helyen vagytok (városban), akkor biztos akar valamit tőled, ne aggódj, ne agyalj ennyire :)
2017. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván érdekled,ha írt neked.Az,hogy nem lóg non-stop a neten,érthető,neki is van magánélete és dolgai.Esetleg cserélhetnétek számot,randizhatnátok.A Messenger elég személytelen.
2017. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!