Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Családapa vagyok, és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családapa vagyok, és szerelmes egy nőbe, de ő a haveromba szerelmes. Hogy legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Harmincas nős, családapa vagyok.

Megismertem munka kapcsán évekkel ezelőtt egy nőt, akivel jó beszélgetni, empatikus, nyitott, izgalmas.

Nincs párkapcsolata.

De bemutattam neki az egyik barátomat, és totál beleszeretett, és a barátomnak is bejött, pedig ő is kapcsolatban él.


Nagyon felkavaró volt látni, ahogy ez a csajhaver és a barátom lassan egymásba szeretett, bár végül nem tudtak összejönni.


Irigyeltem is kicsit tőlük ezeket az érzéseket, és persze a barátomat, hogy neki sikerült elérnie, amit nekem soha: a lány érdeklődött iránta.


Velem is kedves, de jelét adta, hogy köztünk soha nem lehet semmi, nincs meg a szikra.


Közben az én házasságom kiüresedett, n em csoda, ha vágynék a szerelemre.


Mit tegyek?



2017. ápr. 26. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas vagy, inkább a házasságoddal foglalkozz és azt hozd rendbe, ne más nő után csorgasd a nyáladat!

A gyerekedre gondolom ilyenkor nem is gondolsz, csak a f..rkad után mész!

2017. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd meg a házasságod. Ott kell lennie szikrának, csak nem gondoztad eléggé a tüzet.
2017. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Szervezz programokat a családdal.


Ha a gyerekek elég idősek ahhoz hogy egy hétvégét a nagyinál töltsenek, akkor menjetek az asszonnyal valami izgalmas helyre - valami erotikus program akár, ami nektek bejön.


Gondolj a Nőre, aki melletted van, a feleséged - nyilván fülig bele voltál zúgva amikor elvetted, és csak nem változott meg drasztikusan azóta?


Plusz, elvált szülők gyerekének lenni szívás.

2017. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért üresedett ki a házasságod, mert a feleséged/családod helyett illatos, kèpzelt puncit hajtasz, akinek ráadásul nem is kellesz.

Fele annyi energiát fektetnél a családba, nem lenne olyan üres!

2017. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda, ha a házasságod kiüresedett, ha te más után ácsingózol!

Majd akkor irigyeld a haverod, ha lebukik, megy a válási hercehurca, fizeti a gyerektartást, és összebalhézik a szeretőjével is!

Az ilyen csodálatos lovestory többnyire így ér véget. Aztán lehet nyüszíteni a gyerektartás miatt, meg hogy minden nő szemét, ő se talál évek óta egy normálisat.


Esetleg udvarolj a feleségednek! Vidd el őt étterembe, lepd meg egy szál virággal, bókolj, és csókold meg szenvedélyesen az ajtó előtt. Aztán lesz tűz az éjszaka.

De úgy, hogy te napközben egy jó szót nem szólsz, este meg mászol rá úgy hogy fel se izgatod; ezt egyszer próbálná meg valaki az új szeretőnél...

Miért olyan természetes, hogy a házasságban ez így működik? Udvarolni meg majd a szomszéd fog.


Örülj inkább, hogy jó dolgod van, és ne kúrd el az életed!

2017. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#4

Taps-taps-taps 😊

Hát kb így.

2017. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdekelne hogy te mit reagálnál arra, ha a te feleséged körül legyeskedne egy egyedülálló fiatalember.
2017. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok szerelmes a feleségembe, így különösebben nem zavarna.
2017. ápr. 26. 21:45
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
AKkor érd el, hogy újra szerelmes lehess a feleségedbe. Viselkedj úgy, cselekedj úgy, hogy fellobbantsd benne az irántad érzett vágyat, szerelmet, aminek következtében majd te is odateszed magad jobban.
2017. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"nem vagyok szerelmes a feleségembe, így különösebben nem zavarna."


akkor minek vagytok még együtt? minek pazaroljátok egymás idejét? a gyerek miatt? nem kell a kifogás. a gyereknek egy harmonikus boldog családi minta szükséges, amit ezek szerint tőletek nem kaphat meg.


és te mit teszel azért, hogy boldog családi légkörötök legyen?

vagy csak jó a megszokás? a langyos sz..ros víz?

milyen mintát lát majd szerinted így a gyereketek?

lát majd egy gyáva apát, aki más nő után csorgatja a nyálát, ahelyett, hogy az anyucit puszilgatná.

azt hiszed, hogy a gyerek nem veszi észre? hát tévedsz. a gyerekek sokszor okosabbak, mint a felnőttek. azonnal észre veszik, ha valami megváltozik körülöttük.


nem ártana kicsit elgondolkodni bizonyos dolgokon.


ha meg nem működőképes a kapcsolatotok, akkor váljatok el, ilyen egyszerű.

2017. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!