Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő kell, hogy már ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell, hogy már ne legyek belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Egy éve kezdődött, hogy megismertem "ŐT közös barátok kapcsán.

Már régebb óta érdeklődtem iránta, igazából már akkor rettenetes vonzalmat éreztem, pedig még nem is találkoztam vele, csak tudtam róla és hallottam felőle.

A találkozás után mindennapos éjszakába nyúló, először csak baráti chatelésekkel tartottuk a kapcsolatot, ami egy fél év elteltével átment romantikus töltetűvé akaratunk ellenére, ekkor már biztosra tudtam, hogy ő is belém van zúgva.


Ez idő alatt nem találkoztunk, sőt ő kifejezettem került, pedig közös baráti találkozók is jócskán akadtak volna, amikor találkozhattunk volna.


Ami a legnagyobb gondom, hogyén egy hónappal pont korábban, mielőtt megismerkedtem "vele,, ,nehézkesen de belecsöppentem egy kapcsolatban, amiben azóta is benne vagyok, néha vitákkal, de nagyon boldogok vagyunk együtt.

Ő borzasztóan szeret még egy év után is.

Hozzáteszem azt az igazi szerelmet sosem éreztem a jelenlegi barátommal, viszont nem akarnám semmi árán elveszíteni őt.


Folyton-folyván "Ő,, van a fejemben minden egyes percbe, hozzá húz a szívem és tudom, hogy ő is odavan értem, de kerül és sosem volt hajlandó velem még baráti viszonyban sem találkozni, ami engem nagyon elkeserített.


Volt egy szakításom a mostani barátommal, ami 2 hónap szünetet jelentett, hogy a sok vita ne menjen át semmiképp sem gyűlöletbe.

Ebben a hónapban egyszer odamentem "hozzá,, tudtam, hogy épp ott van és akkor végre találkoztunk megint.

Először nem akart, de odajött. A vége órákba torkolló szenvedélyes csókolózásba ment el, amire egyikünk sem számított.

Ez az este után eltűnt és nem válaszolt. Teljesen kiborított. Később megint írt, de csak baráti közeledéssel.

Vártam a válaszát, az üzenetét, hogy ő is velem akar lenni, de erről a szót mindig terelte és nem akar kapcsolatot.

Az idő pedig úgy hozta hogy a barátommal kibékültünk. Azóta nagyon jó vele minden és egyre inkább eggyé válunk.

Ezt a félrelépésemet elmeséltem neki, aminek megint sírások követtek, de már megbeszéltük.


Nem tudom mitévő legyek, néha még beszélek "vele,, de engem ez mindig csak szívenhasít, mert nem vele lehetek, mert nem együtt vagyunk.

Próbáltam már, hogy nem válaszoltam neki, nem stalkerkedtem utána közösségi oldalakon,de így is mindig ott van a gondolataimban és az érzelmeimben.


(egyébként érzem, hogy ő is még szerelmes belém, csak van valami ami gátolja és sosem beszélt róla)


Hogyan tudnám elfelejteni őt és lezárni, hogy boldogan élhessek a barátommal?

Meddig fog ez tartani?


(elég gyerekes tinidráma szagú történet sajnos pedig 24 éves vagyok és ő is)



2017. ápr. 23. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

En megszakitanek vele minden kapcsolatot, beleertve a beszelgetest is. Idovel eltompul majd.

A baratoddal meg kicsit turbozhatnad a viszonyt tobb kozos programmal, pl utazzatok el kettesben kulfoldre, keressetek uj szituaciokat, ahol uj oldalrol, uj nezopontbol ismerhetitek meg egymast. Akkor hamar kiderul, hogy osszeilletek-e, vagy jobb elengedni egymast, es mashol igazi szerelmet talalni. En az ilyen kozos kalandok soran a mai napig ujra es ujra bele tudok szeretni a paromba 1-1 gesztusa, reakcioja, tette alapjan, es ez mindig felszitja a koztunk levo szenvedelyt is.

2017. ápr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha a párodba nem vagy szerelmes, szállj ki ebből a buliból, és mindenképp keresd meg a másik srácot.


hasonló helyzetben voltam én, közös barát, netes komm., nem akart egyikünk sem találkozni a másikkal, mert közben egymásba zúgtunk.


ő azért nem akart, mert párja van, és félt attól, h. velem megcsalná.


de én is érzem, h. szeret, és én sem éreztem így még egyetlen barátom iránt sem, mint iránta.


ha ő nem foglalt, keresd meg, és mondd el neki, mennyire szereted, és küzdjél érte.

2017. ápr. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!