Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik igaz szerelem? (nagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igaz szerelem? (nagyot csalódtam. )

Figyelt kérdés
Egy nagy csalódás után a szerelemben egy kis reményt várok az élettől. Van itt olyan, aki megtalálta az igaz szerelmet, és szeretné megosztani a történetét? :) A válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. ápr. 17. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Hát én már nem hiszek benne. Az én tapasztalatom az, hogy a férfiakban olyan mélyen van kódolva a skalpgyűjtés, és érzelmileg annyira egyszerűek, hogy nem létezik ilyen.

Legyél nagyon vékony, főzzél jól, imádj szexelni, a többi nem számít - így amíg nem jön egy másik préda, megfelelsz.

2017. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én pont azért nem találom a mellém való nőt, mert úgy veszem észre, hogy a nők egyszerűek érzelmileg.


Évekig voltam duci lány mellett, aki nem tudott főzni. (Igaz, tényleg imádott szexelni. :D)

2017. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt hittem megtaláltam. 100%-ra biztos voltam benne. Aztán tegnap elmondta, hogy kb.augusztus óta csak szórakozik velem, minden kedves szava vagy tette hazugság volt azóta.
2017. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz igaz szerelem alatt?
2017. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Vékony vagyok, tudok főzni és a szexben is ügyeskedem :)

Igaz szerelem alatt inkább ideális párkapcsolatra gondolok. Az exemmel is úgy éreztem, hogy tökéletes páros vagyunk, de nyilvánvalóan tévedtem. Amikor baj volt nem tudtam rá számítani.(kár, hogy ez másfél év után derült ki.)

Csak kíváncsi vagyok van-e olyan aki megtalálta a neki megfelelő társát, és megosztaná-e a történetét :)

2017. ápr. 17. 14:36
 6/13 anonim ***** válasza:
És a szerénységed is kimagasló! ;D
2017. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2-es: szívesen meghallgatnám a tapasztalataidat - vagy rossz helyen keresgéltél, vagy sokat lehetne tanulni belőle.
2017. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7:


A keresgélésre vagy kíváncsi, hogy miért nem elégítenek ki érzelmileg a lányok? Vagy arra, milyen volt a duci lánnyal, aki nem tudott főzni, de imádott szexelni? :)

2017. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8: Inkább arra, hogy mi hiányzott a nőkből, milyennek kellett volna lenniük. Amiből nőként lehet tanulni.
2017. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekelne :)
2017. ápr. 17. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!