Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti szívesen belevágnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szívesen belevágnátok a családalapításba huszonéves korotokban? Fiatalon szülőnek lenni, együtt otthont teremteni.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 15:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25 évesen szültem, szóval igen.
2017. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Soha nem akartam gyereket.
2017. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha fiatal huszonévesen évesen már nettó minimum 400.000.- lenne a bevételem havonta, lenne autóm, tökéletesen készen lenne a lakásunk, a karrierem rendben lenne és semmi komolyabb kiadást nem terveznénk a közeljövőben, akkor persze. Ezek nincsenek meg, jelenleg egyáltalán nem fér bele az életembe egy idő-és pénzrabló kisgyerek.
2017. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Maga az elgondolás, hogy együtt otthont teremteni, olyan szép, de sajnos nem ilyen egyszerű a dolog. Egyébként igen, húszas éveimben tervezem megvalósítani, de addig még rengeteg mindennek rendeződnie kell, hogy ebbe bele merjek vágni. Illetve most még ha adottak is lennének a körülmények, akkor se vállalnám, mert lelkileg nem érzem magam felkészültnek. De ez idővel majd kialakul.

23/N

2017. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, valahogy mindig bennem volt a gondolat (már tizenévesen is), hogy semmiképp sem akarok huszonévesen gyereket. 2 éve végeztem az egyetemmel, azóta dolgozok, de nyáron ki akarok költözni külföldre is, hogy egzisztenciát alakítsak ki, valamint tapasztalatot/élményeket szerezzek.

25/N

2017. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem,nem is szeretnék gyereket. Nem akarok vele egyedül lenni egész nap otthon lenni,ki sem tudnék mozdulni,semmit nem tudnék mellette csinálni. Míg a férj éli világát,pluszban akkor ke.él félre a legtöbb pasi. Köszi kihagyom. Ja meg ahhoz egy normális férfi kéne,de az nem nagyon akad...
2017. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Majdnem 25 voltam, mikor elkezdtem dolgozni (hosszú suliba jártam), úgy pedig, hogy ,ég soha életemben nem is dolgoztam, biztos nem vállaltam volna gyereket. Most 26 vagyok, őszintén szólva még nem éledtek fel az anyai ösztöneim, de a középtávú tervek között azért szerepel a gyermekvállalás. A jelenlegi kapcsolatom viszont elég friss, valószínűleg 30 éves korom előtt nem jutunk el arra a szintre, hogy családot alapítsunk.
2017. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
9. vagyok, kérdezték, hogy miért nem előbb a lakás? Mert eddig egy pici albérletben éltünk a belvárosban, ahonnan gyorsan elérhető volt mindkettőnk munkahelye, alacsony volt a rezsi is, és a bérleti díj is. Úgy éreztük, hogy spórolunk, amíg lehet, hogy aztán minnél kevesebb hitelt kelljen felvenni. Nem lehet tudni, hogy mennyit kell próbálkozni, míg jön a baba, de úgy gondoltuk, hogy a fennmaradó idő pont elég lesz egy költözésre - csendesebb helyre, de nagyobb, bababarát lakásba (de volt b és c terv is). Szerencsére fizikálisan remekül bírom a terhességet, de azért nem bánom, hogy a pakolászás egy részét "lepasszolhatom". Nem érzem úgy, hogy a gyerek beszorítana, vagy hogy miatta kimaradnék bármiből is. Persze, egy darabig otthon leszek vele, de ez nem jelenti azt, hogy nem járhetunk el ide-oda. Az igazi bulizósdi sose jött be nekem, az nem fog hiányozni, ha pedig szeretnlék egy csajos estét, hát van apja is a gyereknek, hogy figyeljen rá. Ki is kérné magának, ha annyira kisajátítanám a szülőséget, hogy kimaradjon pl a pelenkázásból :D (jó pasi :P). Ezenkívül mindkettőnknek családbarát, ruglmas munkahelye van, így ha szeretném, viszonylag hamar vissza tudok menni dolgozni, de akár ő is eljöhet gyedre, ha úgy érezzük, ez lenne a legjobb a családunknak. Összefoglalva: egy olyan helyzetbe nem is vállaltam volna gyereket, ahol ez azzal jár, hogy három évig házicseléd, utána pedig vállalati rabszolga + házicseléd leszek, de szerencsére ennél sokkal jobbak a körülményeink.
2017. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!