Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a normális? Ha az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a normális? Ha az ismerkedési fázisban sor került a komolyabb, mélyebb, kitárulkozós, lelkizős beszélgetésekre, vagy inkább az a jellemzőbb, ha stabil párkapcsolatban nyílnak meg egymásnak a felek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik, mindenki máshogy érzi jónak.
2017. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Mindenképp a második az előnyös. Ha az elején túlzottan kitárulkozol, nagyobb az esély rá, hogy már az elején rád unjanak, esetleg játsszanak veled vagy csalódj. Ha minden lapodat felfeded már az ismerkedési szakaszban, utána nem leszel már annyira izgalmas, tehát az elején célszerűbb titokzatosnak maradni egy bizonyos fokig, így tudod a másik félben fokozatosan felébreszteni a vonzalmat.
2017. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akive ez nem működik, az vlsz nem alkalmas a párkapcsolatra sem. :) Így minél előbb, annál jobb.
2017. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A legrosszabb ***** válasza:
0%

Ha ismerkedéskor tárulkozol ki egy nőnek, már akkor szépen elkezd lekoptatni magáról, ugyanis nekik nincs szükségük olyan faszira, aki olykor vevő a lelkizésre, esetleg el szeretné mélyíteni a párkapcsolatot. (Kivéve, ha g#cijól nézel ki és g#cisok pénzed van.)


Ha viszont már összejöttetek, és akkor kezdesz lelkizni, akkor meg eltávolodik tőled, más faszik felé kezd kacsintgatni, végül jól megcsal és eldob, mint egy koszos rongyot, ugyanis nekik nincs szükségük olyan faszira, aki olykor vevő a lelkizésre, esetleg el szeretné mélyíteni a párkapcsolatot. (Kivéve, ha g#cijól nézel ki és g#cisok pénzed van.)


Nőkkel nem lelkizel soha! Aranyszabály.

2017. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Stabil hogy lesz egy kapcsolat az említettek nélkül? Nem visszafele müködik a dolog...
2017. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 2. hozzászólóval teljesen egyetértek. Nem értem miért kellett lepontozni.
2017. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem pontoztam le senkit, de én meg pont az 5-össel értek egyet, hogy juthat el valaki stabil párkapcsolatig úgy, hogy nem nyílsz meg a másiknak? Ha nem tárulkozol ki nem ismerhet meg igazán, tehát hogy lehetne stabil a párkapcsolat. Amíg nem nyíltok meg egymásnak nem lehet igazi kapcsolatról beszélni szerintem.
2017. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!