Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem magamat (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magamat (? )

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, nagyon régóta szeretnék barátot, de nem mernek közeledni felém a fiúk. Van egy srác aki már vagy 2 hónapja tetszett, és egy alkalom úgy hozta, hogy beszélgettünk, aztán rám is írt. Másnap rögtön kihívott, de nekem valamiért ez túl gyors, mert már bókokkal halmoz el, szinte egyből "belevágott" a közepébe. Ha nem írok neki vissza 10 percig, ír újra, meg folyamatosan találkozni akar. És azért mert ennyire hirtelen akar mindent, már nem is tetszik annyira, és kiábrándultam belőle. És nem,nem megd*gni akar,mert nem olyan. Tényleg nagyon jószívű és rendes, de valahogy mégis tönkretette bennem azt a bizonyos "varázst". Most a rendesebbek jöhetnek azzal, hogy a lányoknak az olyanok kellenek akik csak kihasználják őket stb.De nemcsak a férfiaknak kell kihívás, ez ugyanúgy érvényes a nőkre is, szóval légyszíves az ilyen válaszoktól kíméljetek. Mit lehetne tenni ezellen?

2017. ápr. 28. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

olyat várj aki megfelel az igényeidnek...

de keress te is, tegyél érte, hogy összejöjjön


24F

2017. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy már sok fiút érdekeltem, de mikor találkozásra kerül sor, utána sosem érzem azt,hogy "úristen nekem ő kell". Most egy ideje nem volt senki, azt írtam is fent. El vagyok keseredve, félek én nem vagyok képes a szerelemre.
2017. ápr. 28. 11:52
 3/11 anonim ***** válasza:

csak még nem találtad meg a megfelelőt :)

legalább nagyjából van elképzelésed, hogy mire vágysz?

2017. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát a mostani esetből kiindulva, érdekeljem, de ne mutassa ki ennyire rögtön, és ne legyen nagyon nyomulós :\
2017. ápr. 28. 11:57
 5/11 anonim ***** válasza:

akkor legyen feléd titokzatos és ne akarjon egyből téged ennyire :)

biztos találkozol ilyennel :) sok sikert :)

légy nyitott! de te is próbálkozhatsz ismerkedni olyannal aki szimpatikus :)

2017. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"20 éves lány vagyok, nagyon régóta szeretnék barátot, de nem mernek közeledni felém a fiúk."

"Az a baj,hogy már sok fiút érdekeltem, de mikor találkozásra kerül sor, utána sosem érzem azt,hogy "úristen nekem ő kell"."


Akkor esetleg keress olyat, aki neked kell, és közeledj felé te. Nem a sült galambot kell várni a szádba, aztán panaszkodni, hogy nem sült vagy nem galamb.

2017. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egymáshoz valók. Ha azok lennétek, felvillanyozna a szituáció, az ismerkedés ritmusát sem nézve. Talán túlságosan mohó a srác, túl nagy sebességgel halad, hogy egyszerre pótoljon be minden eddigi hiányt. Egy ilyen lányhoz lassan kell közeledni. Lassú víz partot mos elven.
2017. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De, megakar dugni ez egészen biztos.
2017. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!😄
2017. ápr. 28. 13:02
 10/11 anonim ***** válasza:

"...utána sosem érzem azt,hogy "úristen nekem ő kell"."


Nagyon kevésszer éltem át ezt az érzést és amikor átéltem, akkor abból nem lett hosszú távú kapcsolat, csak fellángolás volt, ami pár hétig/hónapig tartott.


Ha találkozol valakivel, akivel el tudsz beszélgetni, megvan a közös téma, minőségi időt tudtok együtt tölteni, esetleg valami plusz is van benne és ezek mellett nincs semmi olyan tulajdonsága, ami taszít téged vagy nem tudod elfogadni, akkor szerintem érdemes adni egy esélyt neki, mert ebből még bármi kialakulhat.


A hollywood-i filmek teljesen meghu:lyítik az embereket, azt hiszik, hogy csak az az igazi párkapcsolat, amikor szerelem van első látásra, meg azonnal ott van az a bizonyos rózsaszín köd, de ez a való életben nem igaz.


Tapasztalataim szerint azok a párkapcsolatok működnek hosszú távon, ahol a két ember úgy szeret bele egymásba, ahogy egyre jobban megismerik egymást. Ehhez néha elég néhány nap, máskor hetekig, esetleg hónapokig kell várni, de ha megtörténik, akkor az is igazi nagy szerelem tud lenni és nem csak fellángolás.

2017. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!