Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire gyakori jelenség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori jelenség, hogy valaki annyira féltékeny, hogy rosszul lesz?

Figyelt kérdés

Csak ültem itthon és szenvedtem, a srácra gondoltam akibe szerelmes vagyok. Annyira ideges voltam, először csak sírtam aztán már toporzékoltam és végül éreztem hogy nagyon elgyengülök aztán ki kellett mennem a wc-re hányni.

Annyira ideges vagyok, hogy mással van egyszerűen nem bírom elviselni. A szívem megszakad miatta.

A sors iróniája, hogy régen ő volt oda értem viszont nekem volt barátom. Most neki van barátnője, amikor megismerkedtek mi is akkor kezdtünk közelebb kerülni egymáshoz, de az a másik lány túl gátlástalan és nyomulós volt. Most együtt vannak és nem bírom elviselni már... Rosszul vagyok ha rá gondolok. Vagy 5 kg-t fogytam mert enni is képtelen vagyok már 2 hete rendesen. Hova vezet ez? Bármit kérne megtenném érte. Nekem csak Ő kell, és szebb vagyok mint a másik lány. Nem érdekel ha nagyképűnek gondoltok mert szebb vagyok, és 1000x jobban szeretném mint az a csaj. Nemtudom mit eszik rajta, miért nem engem választott. Mert az olyan hamar oda adta magát...


2017. ápr. 29. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem jól választott, sok boldogságot kívánok nekik! :)
2017. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Valószínű kicsit más az értékrendetek a sráccal, és nem fogod lenyűgözni azzal, hogy szebb vagy. Senkinek nem fog kelleni hosszútávon egy féltékeny hisztis **csa, lehet bármilyen szép. Ha tényleg szép, akkor megdugják, és otthagyják, ha nem, akkor meg jön a folytonos relationship crisis, ha mégis talál egy balekot.


Két éve volt barátnőmmel laktam, és arra jöttem haza, hogy keresztbe fekszik az előszobában a földön. Kiderült, hogy annyira felhergelte magát, hogy rosszul lett és összeesett. Ő is Miss Hiszti volt amúgy, ki is tettem nem sokra rá. :D Kicsit félelmetes jelenet volt azért, amikor benyitottam a lakásba...

2017. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem rosszból mondom, keress meg egy pszichiátert. Ez a rosszullétig felhergeled magad történet komoly károkat tud okozni belül. Függetlenül attól, hogy mások mit gondolnak,

ebből ki lehet "gyógyulni".

2017. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Négy ezelőtt nekem is volt egy kapcsolatom - akkor még azt hittem, életem nagy szerelme. Ő munkanélküli lett, én pedig dolgoztam éjjel - nappal. Ő unalmában csajozni járt, panziókba az én pénzemen. Mikor megtudtam rosszul lettem, síró görcs, hányás, mert tényleg azt hittem, hogy ő lesz a gyermekeim apja, nagyon szerettem, ráadásul nekem nincs családom, csak ő volt nekem. Eleinte sajnáltam magam, hogy miért én, később utáltam magam, hogy miért voltam ennyire vak és tényleg nem vettem észre?? Hetekig kávén és cigarettán éltem. Kollégáim sem értettek meg, senki. Munkába merültem, és vegetáltam. Nehéz időszak volt, sokáig tartott, de túléltem. Neked is ezt tanácsolom : dühöngj, ordíts, sírj ha jól esik. El fog múlni a szomorúság, a csalódottság. És mindig van jobb. Lesz majd olyan férfi, aki megbecsül. Gondolj arra, hogy mik a hibái, és a lány is megszenvedi vele.
2017. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!