Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valakinek van tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorie.katyja kérdése:

Valakinek van tapasztalata vagy tanácsa ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja megismertem egy nagyon helyes arab fiút. A családja Dubajban lakik, ő az egyetem miatt van itt, kardiológusnak tanul. Nagyon szeretjük egymást, viszont én még nem mertem elmondani a szüleimnek, hogy járunk. Ő már mondta, hogy szívesen bemutatna a szüleinek és az én szüleimet is megismerné. Viszont nem tudom mit szólna a családom, mert elég sokszor viccelődnek az arabokon és eléggé előítéletesek. Viszont ezt valamennyire megértem mert ez valóban egy más kultúra. Tehát végülis két kérdésem van... Hogyan mondjam meg a szüleimnek mert már kezd kínossá válni, hogy bár tudják hogy barátom van nem mutattam még be... A másik kérdés az hogy tényleg nagyon eltér az európai és a keleti kultúra? Értem ezt párkapcsolati szempontból. Normális válaszokat, és lehetőleg olyanok írjanak akiknek van/volt arab barátja.

2017. ápr. 30. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Mily furcsa hogy az összes arab aki itt tanul az mind az egészségyügyben akar majd dolgozni.

2. Remélem tisztában vagy az arab kultúrával olyan téren, hogy ők hogy viszonyulnak a nőkhöz. Bár a kérdésedből ítélve fogalmad sincs.

Előbb tájékozódj már!!!

2017. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehez kerdes. Tapasztalat es latottak alapjan, eloszor hiaba csillogo-villogo minden, kesobb megsem tudod magad keresztenykent, europaikent elfogadtatni veluk (meg valoszinuleg nem is engednek, hogy komolyabbra forduljon ez a kapcsolat, amig nem leszel muszlim - vagy lehetsz a fiuk szexpartnere), meg valoszinuleg te sem erezned magad otthon a kornyezeteben, hiszen egy kozos pont sincs bennetek. Ilyenkor szoktak atterni a lanyok vagy szenvedni.
2017. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Már egy izraeli zsidó is nagyon eltér, pedig az azért ismerősebb. Dubaj azért talán nem annyira ortodox, de gondolom családja válogatja. Elég hagyománytisztelőek még a nyugatiasabb gondolkodásúak is.

30/f

2017. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1-el értek egyet.

Nekem volt ismerősöm lány hasonló cipőben.Jött a leánykérés,full szerelem,minden frankó.Aztán esküvőt leszervezte a fickó a háta mögött,na ez elindított egy lavinát.Agresszív lett a lánnyal,megfenyegette,a ruhát már varrták a lánynak kint,kiderült,hogy a srácnak a letelepedés miatt kellett volna csak.

2017. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

számomra ez fura, h. összejössz egy arabbal, és nem tájékozódsz, nem érdekel a kultúrája, a tradíciói, nem olvasol utána.


nem a gyakorin kéne kérdezgetni, hanem a neten vagy könyvtárban kutakodni, ill. vele nagyon sokat beszélgetni, meséltetni, kérdezni.


én ennek a kapcsolatnak látatlanban nem jósolok nagy jövőt.


vagy túl fiatal vagy még, és azért, vagy mert egyszerűen nem érdekel igazán a másik, ill. a szüleid is betehetnek.

2017. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olvastam már nagyon sok dolgot... Engem igazából személyes tapasztalat érdekelt volna. Mondanak róluk nagyon sok rosszat,de nem tudom hogy ez csak sztereotípia vagy tényleg ennyire lebecsülik a nőket
2017. ápr. 30. 13:07
 7/10 anonim ***** válasza:

" ez csak sztereotípia vagy tényleg ennyire lebecsülik a nőket"


ez nem sztereotípia, hanem az igazság. a gyerekekkel se bánnak olyan szépen (emlékszel, mikor 2015-ben azzal volt tele a sajtó, hogy a migránsok két gyereket is átdobtak a kerítésen? akkor szerinted mennyire szerethetik őket?). fiúgyerekeket istenítik, de azért velük is kegyetlenül bánnak


teljesen más kultúra, más életforma, ennyit megér számodra az egész? kapj már az eszedhez, ennyit egy férfi se ér meg!

2017. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"...ez nem sztereotípia, hanem az igazság. a gyerekekkel se bánnak olyan szépen (emlékszel, mikor 2015-ben azzal volt tele a sajtó, hogy a migránsok két gyereket is átdobtak a kerítésen? akkor szerinted mennyire szerethetik őket?)..." - a kormanypropaganda a csucsara ert. Ezt kene belinkelni Viktorunk facebookjara, hadd elvezkedjen. Brusszelt nem, de az agymukodest mar megallitottak :D.
2017. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is bekapcsolódnék, mert javaslom én is , kérdező, hogy gondold át. Nem minden arab olyan bár, mint amilyennek a sztereotípiák mutatják, de mégis... miket olvastál?


A Kuránt olvastad-e? Fent van a neten, hiteles magyar fordításban.


Mennyire látod az eltérést az Iszlám Állam, valamint a Kurán tartalma között? Ugyanis szakadék van a kettő között jelentős mértékben.


Én ugyan még lusta voltam olvasni a Kuránt, de az alapműveltséghez némi ismeret nem árt a vallásokról (a többi világvallásról felnőtt koromban utánaolvastam, szent könyveiket is olvasgattam, annak ellenére, hogy NEM vagyok vallásos és nem is szándékozom az lenni).


Akkor is hasznos a vallásokról tájékozódni, ha nem vallásos az ember. Mert jó tudni, mi zajlik a világban. Főleg ha arab sráccal jársz, akkor az iszlámról, az iszlám országokról, az iszlám fajtáiról stb.


Képben vagy arról, pl mi a szunita, és mi a siita?


És a többi...

2017. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem sztereotípia. Ha jót akarsz magadnak, felejtsd el, örökre. Nem értem, miért vannak a fehér nők megbolondulva az arab farkakért és miért nem tájékozódnak, utána meg megy a rinya, meg segítsen a nagykövetség hazajönni... Nem fog tudni.
2017. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!