Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van valakinek személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek személyes tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A sztori a következő:


15 éve együtt vagy valakivel, együtt is éltek. Megbízol a párodban, a kisebb nehézségek ellenére ugyanúgy néz rád, mint 15 évvel ezelőtt és úgy gondolod, hogy ugyanúgy szeret is annak ellenére, hogy az utóbbi évben többet veszekedtek és sok olyat a fejetekhez vágott ami nem esett jól és valószínűleg sosem fogjátok elfelejteni neki.


Viszont a munkahelyén összefut azzal a nővel, akibe a kapcsolatotok előtt szerelmes volt és nem jött össze vele. A nőnek férje van és gyereke. Egy céges buli után (nem történt köztük semmi, nekem is ott dolgozik egy nagyon jó barátom, így teljesen biztos vagyok benne) viszont nagyon sokat beszél a nőről, hogy mennyire jó fej.

Majd hozzáteszi, hogy reméli sosem futok vele össze, mert a nő sok félreérthető dolgot mond.

Nem tudom ki hogy van vele, vannak fiúbarátaim (sokukat több mint 10 éve ismerem), nem szoktunk egymásnak félreérthető dolgokat mondani.


Szerintetek lézetik, hogy ennyi idő után kialakul köztük valami? A párom most is ugyanúgy viselkedik velem ahogy eddig, munka után hazajön, sűrűn hív stb, nem lenne ideje megcsalni, mégis bennem van ez a hülye érzés ami miatt már hetek óta nem tudom magam elengedni és nem tudok normálisan viselkedni.


Nem híztam meg, otthon is igyekszem csinosan öltözködni, nem hisztizek, nem csesztetem feleslegesen a másikat stb...

Nem akarok egoistának sem tűnni, de a céges képeket elnézve nem tudom mi tetszett neki valaha azon a másik nőn.


Nyilván valamilyen szinten túlreagálom (neki nem mondtam erről semmit), viszont nem hagy nyugodni és azóta tényleg nagyon rosszul érzem magam.


Járt valaki hasonló cipőben? Pár jó tanács nagyon jól jönne...


32N



2017. ápr. 9. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem attól kell félteni akiről sokat beszél hanem akiről halgat. Ha akarna tölle valamit akkor miért beszélne róla? Feleslegesen nem idegesíteném a páromat. Tegyük fel te lennél ebben a helyzetben hogy tetszene egy másik férfi. Te beszélnél róla a párodnak?

Az hogy félreérthető dolgokat mond az lehet apró nyelvbotlás is. Én is nagyon sokszor félreérthető dolgokat mondok úgy hogy észre sem veszem, csak utólag mondják el.

2017. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nincs okod aggódni, ha még ugyanúgy szeret, mint régen, és törődik veled, akkor nem fog megcsalni. Kivéve, ha egy gerinctelen fszkalap, de szerintem az 15 év alatt kijött volna.
2017. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastam végig, de a "15 éve együtt vagy valakivel" gondolata is megrémít...
2017. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalat?

A férjem haverkodott egy csajjal a munkahelyén. Több a nő, mint a férfi, először nem volt feltűnő. Aztán egyre többet beszélt róla. Jeleztem is, hogy ez már zavar. Á, rémeket látok. Aztán egyre többet írogattak. Persze megint én voltam paranoiás.

Aztán egy év "barátkozás" után bevallotta, hogy szerelmes, el akar válni. Volt idejük melóban bőven összemelegedni, a szexet is megoldották.

Mindezt úgy, hogy velem végig olyan volt, mint addig, sokat hívott, mondogatta, hogy szeret, stb.


Szerintem nem ok nélkül aggódsz. Te hány kollégádról beszélsz otthon gyakran?

2017. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat (is).


Kedves utolsó! Annak ellenére, hogy akiknek elmondtam azok azt mondták, hogy nincs okom aggódni én azért egy kicsit aggódok. Igazából csak az lebeg a szemem előtt, hogy nekem is lett volna lehetőségem megcsalni/elhagyni egy okosabbért, jobban kinézőért, gazdagabbért és mégsem tettem. Nekem 3 nagyon jó fiú barátom van (akikkel a párom is jóban van), róluk szoktam gyakrabban beszélni, mert velük vagyok szinte napi kapcsolatban. Van, hogy a kollégáimról is sokat beszélek (pedig nem tetszenek).

Próbálom pozitívan felfogni, hogy nem olyan típusú ember aki kidob egy 15 éves kapcsolatot (meg az eddigi életünk munkáját, élményeit) egy házas nőért, aki ráadásul (és tényleg nem bántani akarom) az én megitélésem szerint nem valami vonzó. Azért nekem van mellem meg fenekem is (bár nem nagy egyik sem) és az arcom is arányos, nem gondolom, hogy lecserélne egy nagy orrú, elálló fülű, tipikus elöl deszka hátul léc csajért. Legalábbis remélem, hogy nem.

Csak attól féltem/félek, hogy 15 éve szerelmes volt ebbe a nőbe és ráadásul nagyon "jó fej" is és bevallom ettől egy kicsit megijedtem. És félek, hogy a be nem teljesült szerelem és az újdonság varázsa illetve a "jófejség" milyrn hatással lesz az érzelmeire.

2017. ápr. 9. 17:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves Mull Pasha! Nincs ebben semmi ijesztő, normális felnőtt emberek már nem cserélgetik a barátjukat/barátnőiket hetente, pláne ha jól működik a kapcsolat. Én már kinőttem a cserélgetésből és tisztelem azokat akik leélnek egymás mellett egy életet és kitartottak egymás mellett, bármit hozott az élet. Ez így lenne normális.
2017. ápr. 9. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez elég sügér szöveg:

"Majd hozzáteszi, hogy reméli sosem futok vele össze, mert a nő sok félreérthető dolgot mond. "

Én se tudom hova tenni, a többiben nem látok semmi rendkívülit, az butaság, hogy azon filózol most, hogy 15 éve neki mi tetszhetett másikon?

Jó fej, most is annak tartja, akkor nem mindegy, hogy ki hány kiló?

A nő tán kicsit jobban elengedte magát, vagy tán benne volna valamiben, vagy bármiben - de a párod meg ne. Akkor nem beszélt volna erről.

2017. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én azt a ki hány kiló, meg ki hogy néz ki dolgot azért firtattam csak, mert próbáltam magamat is azzal nyugtatni, hogy csak nem cserélne le egy ilyen lányra.

Lehet, hogy rosszul fogalmazott vagy én forgattam ki (magamban) direkt a dolgokat, mindenesetre nem esett jól.

Nem feltételezem a páromról, hogy benne lenne bármiben is, de akkor is bennem van, hogy mi van ha mégis?

A telefonom is tönkrement ma pl.és simán odaadta a sajátját, hogy használjam fizuig amíg nem tudnk másikat venni. Benne vannak az sms-ek meg minden (nem olvastam el, de be kellett lépnem, hogy én is tudjak írni), szóval ELVILEG nincs titkolnivalója. Lehet csak én vagyok hülye...

2017. ápr. 10. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!