Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy randi és párkapcsolat legyen?

Figyelt kérdés

A napokba találkoztam egy ismeretlen fiúval egy étterembe. Nem volt szabad helye, mellém ült, nekem első ránézésre tetszett.

Beszèlgetés kozben kiderult, hogy hasonlo munkateruleten dolgozunk.

Rám irt fb-n hogy szeretne találkozni munkaugyben velem 1-2 dolgot megbeszelni.

Na most az van, hogy amikor meglattam en akaratom ellennere a szajat es szemet neztem, kivantam hogy megcsokoljam.


A munkas talalkozas utan felek, hogy elvalnak utjaim. Hogy csinaljam, mit tegyek hogy randi legyen es járjunk egymassal.

Az gáz ha talalkozunk munkauggyel kaocsolatban es kezdemenyezek egy csókot a fíunál?


Ha visszacsókol, akkor van esélyem.

Ha megkérdezi hogy miert akkor valaszolok h annyira tetszik h nem bìrtam ki.

Vagy mi tegyek osszejojjek vele?

Jo tanacs?

Tipp?

Van eselyem szerintetek tobbre?


2017. ápr. 30. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

1. észre vetted rajta, hogy ő is kölcsönösen érdeklődik irántad ugyanúgy, mint te iránta?

2. add önmagad!

3. esetleg felvetheted barátilag, hogy lenne-e kedve máskor is összefutni

4. semmi esetre se erőltesd a témát, ha ő nem akar

5. NE csókold meg!!! (szerintem túl sok filmet néztél, legyen már tartásod, ha könnyen odaadod magad, abból azt szűri le, hogy d..gásra jó vagy, de többre nem)

2017. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vette, és nem tudja hogy érdeklődöm iránta.
2017. ápr. 30. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Esélytelen hogy ebből lesz valami. Tessék, itt a véleményem.

Csókold meg, várd a reakcióját nyitott szájjal....10 mp kuka hallgatás után mond neki, hogy vigyen szobára...Ennyi amit tehetsz.


22 évesen itt kérsz tanácsot, ergo kib@ szottul nem tudsz csábítani. Tök mind1 ki mit tanácsol, ezt a pasit nem fogod megszerezni, csak ha ő is akarja.

2017. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a "munkaügyben" nem gyanus 1 kicsit?
2017. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!