Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy képzelt fiúba lettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy képzelt fiúba lettem szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akit én alkottam magamnak.Csak az én képzeletemben él,nem létezik.17 éves,aranyos,ártatlan kisfiús srác,akiért megbolondulok.Már vagy 2 éve tart a kapcsolatunk.Tökéletes köztünk a szex,és nagyon jól kijövünk.Neki bármit el merek mondani,és mindig mellettem áll ha baj van.Mi mindent megbeszélünk.Rengeteg közös hobbink van,és mindketten nagyon perverzek vagyunk,sokat is viccelődünk ezzel.Úgy érzem mindent megad nekem,de aztán realizálom,hogy ő nem valós.Valójában nem szeret,nem csókol meg,nem ő van bennem,csak az ujjaim.Nagyon hiányzik a fizikai kapcsolat,pont abban a korban vagyok,mikor a hormonok tombolnak.Szex és szeretethiányom van.Ezért arra gondoltam,mi lenne,ha egy igazi fiút keresnék.De a valóságtól félek,és undorodok.A fiúktól egyenesen hányingert kapok.Mindenkit kapásból elítélek,mert szörnyen válogatós vagyok.Egyből rossz előérzetem lesz,ha csak arra gondolok,hogy egy igazi fiúval kell szexelnem.Minden esetre találtam egy srácot,aki külsőleg kicsit hasonlít a kitalált partneremre.Persze fele annyira sem jó,de a szexre szükségem lenne.Elkezdtem vele beszélgetni,de szörnyű vagyok az ismerkedésben.Úgy érzem nincs igazi személyiségem,mindig azt mondom,amit a szituáció megkövetel,ezért nem tudom hogyan kellene viselkednem.Nem tudok semmi olyat felmutatni,amivel felkelthetném az érdeklődését.Minden esetre próbáltam normálisnak tűnni,de ennek az lett a vége,hogy megrémítettem.De ez egy másik történet,a lényeg az,hogy rájöttem,nem is érdekel ki ő valójában.Őszintén szólva teszek rá magasról.Mert ő nem az én szerelmem,csak egy rossz hamisítvány.Mindig ez történik,és nagyon rosszul érzem magam,amiért így látom a dolgokat.Tudom,hogy velem van a baj,de nem tudom kezelni ezt a problémát.Ezek előtt mesefigurákba voltam szerelmes.Csoda,hogy azt kinőttem.Mit tanácsoltok,mit csináljak? Nekem ez hatalmas probléma,ezt szeretném hangsúlyozni.Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2017. márc. 20. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Elmeorvos látott?
2017. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Igen,13 éves korom óta járok szakemberhez,és múlt évben 3 hónapot töltöttem pszichiátrián,de nem ezek miatt.

De talán szebben is lehetett volna kérdezni/ajánlani.

2017. márc. 20. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Először meg akartam kérdezni, hogy mit szipuzol? :) Valamiért menekülsz a valóság elől, ezt egy jó szaki ki tudná deríteni, hogy miért lehet.
2017. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedvesen kihasználod azt a fiút grat! Neked nyilván jól esne! Más is képzelt el pasit, mint IDEÁLT, esetleg behazudta az osztályban, de ez már súlyos. Ismerek olyat aki szintén egy sorozat szereplőt szeret, vele álmodik stb de tudja, hogy nincs, fáj neki, nem keres kopit!
2017. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem tudok egy olyannal együttérezni, aki szórakozik mások érzéseivel, és ilyen degradáló módon beszél arról, aki valljuk be, nagyságrendekkel többet tudna neked adni, mint egy fantáziaszülemény. Már csak annál fogva is, hogy létezik, ellenben a te "nagy szerelmeddel".
2017. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod, hogy ez nem normális.

Menj továbbra is szakemberhez. Ezt minden bántás nélkül írom.

2017. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Ahogy leírtad a fiú ideálod, meg a személyiséged, az majdnem teljesen olyan, mint én, csak hogy én fiú vagyok. :D Igaz már nem 17 éves, hanem 25, de kb. ilyen voltam, leszámítva azt, hogy nem jártam kitalált személlyel. Viszont ilyen rajzfilm figurák nagyon erős hatással voltak rám szintén, szerelmileg, meg szexuálisan is, ezt érts úgy, hogy ilyen 5-10 éves korom között főleg. Amúgy én meg pont mindig ilyen aranyos, ártatlan, de perverz lányról ábrándozom, csak hát valljuk be, hol találni olyat? Én nem ítéllek el, mert nem tehetsz róla, ha így érzel a való élet iránt. Az a baj veled is, hogy erősen idealista személyiség vagy, vagyis számodra csak az működne, amit te fejben jónak látsz, vagy kitalálsz. Így ebből adódóan ha kicsit is kizökkensz a képzeletvilágodból, akkor elundorodsz az élettől, mert az tényleg nagyon keserű, akármennyi szépet is lehet találni benne. A másik, ami nekem nagyon fura, hogy te sem taglalod a hosszabb mondandód külön bekezdésekben, nekem emiatt már jeleztek páran, hogy taglaljam. Nem tudom mennyi összefüggés van a kettő között, csak úgy érdekes, hogy erre felfigyeltem. Én ugyan még nem voltam pszichológusnál, se pszichiátrián, bár már sokan ajánlották, csak tisztában vagyok vele, hogy az rajtam nem segít, ugyanis nem fog tudni senki olyan megoldást kitalálni, amire én még nem gondoltam volna (rengeteget agyalok amúgy, hogy mégis mi az élet valós értelme), max egy külső szakember magyarázatot ad egyes elvontabb érzések miértjére, de megoldás nem fog születni. Vagyunk így páran sajna, hogy a való élet olyan szabályok szerint működik, hogy mi nem lehetünk boldogok benne, mert ahhoz a világnak kellene nagyot változnia. A többieket irigylem, akik átlagosak, és tudnak alkalmazkodni ehhez a meglévő társadalomhoz. Arra sajnos nem tudok választ adni, hogy mit csinálj, ezen a szerencse segíthet leginkább, vagyis ha tényleg találnál egy olyan fiút, aki legalább 90%-ban hasonlít az elképzeltre. Ezt mondom úgy, hogy 25 évesen nem volt senkim még, na nem azért mert nem lehetett volna, hanem mert mindenkit elutasítottam, akiknek szimpatikus voltam, és szeretett is volna többet. Amúgy én sem tudok ismerkedni, csak akkor megy a csajokkal való duma, ha érzékelem, hogy valami lelki problémájuk van, vagy ők nyílnak meg, és akkor van miről beszélni, mondhatni ehhez az egy témához értek úgy ahogy, de hogy én kezdeményezzek, az nagyon gáz.
2017. márc. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!