Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,aki nagyon megfogott. Ennyire még soha senki,mint ő. Eleinte csak szexuális vonzalmat éreztem. Később belézúgtam. Valahogy sose tudom elfelejteni őt. 4éve tart nálam ez az állapot,nem találkoztam még olyan férfival ,aki ennyire elvarázsolt volna ,mint ő. Egy gond van ,hogy nős Érzem ,hogy kíván ő is. Kátom rajta. Hogy csábítsam el?
2017. márc. 23. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nos, es nem lep o maga, hagyd beken. Ha nem lep akkor az o erzelmei nem olyan erosek...ha te csabitod el, azzal esetleg raveszed valamire amit csak felgozzel akar, neki buntudat es feleseghez visszakuncsorgas, neked siras es csalodas.

Nem eri meg. Meg hat ha a te parodat csabitgatna egy no..elmondanad mindenfele mocsok qrvanak szerintem.

2017. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az ésszerű, hogy békén hagyod és marad plátói síkon a szerelmed. Ha lebuktok, szét dúlsz egy családot és nem valószínű, hogy "hálából" veled éli le az életét.

Az érzelmeket és vágyaid figyelembe véve, közeledj hozzá, tégy kétértelmű megjegyzéseket, célozgass a szexre.

De készülj fel, hogy ha szexkapcsolat lesz is ebből, sosem lesz a tiéd, csak még jobban fogsz szenvedni.

2017. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És,mivan ha nem mer lépni? Azt várja,hogy én lépjek!
2017. márc. 23. 10:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Komolyan tönkre tennél a hülyeséged miatt egy házasságot?
2017. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ki mondta ,hogy tönkre tenném! Nem akarom ,hogy elváljon! Csak szexelni akarnék vele
2017. márc. 23. 10:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Dragam, ilyen nincs :)

Ha egy ferfi igazan akar egy not, falakat dont le. Miert felne lepni, nem Te vagy hazas....o hazas, ergo nem AKAR lepni. Talan vonzonak tart, de a feleseget szereti es az fontosabb.


No vagyok, 9 eve hazas, 32 eves. Van, hogy vonzonak tartok egy ferfi kollegat es mondjuk megnezem vagy tul mosolygos leszek es pirulok ha beszel velem de a ferjemet szeretem es nem azert nem lepek mert felek a masik csavoktol hanem mert nem akarok valtani.

2017. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Undorító, gerinctelen féreg vagy. :)
2017. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vesd be magad.

A feleség miatt ne legyen lelkifurdalasod, nem tartozol neki semmivel.

Ez egy verseny. Attol hogy egy nő egyszer feleségül veteti magat, attol még nem lesz a ferfi a tulajdona.

2017. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, vagy oldja meg házasságát, vagy válljon el, mert ez így csak félszenvedés.


Ha házasságát választja, e tény tudásából felejtsd el, ha nem, mindent bele.


Akárhogy is, végtelen sikert s minden jót kívánok.

2017. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kellesz elegge a pasinak. Maskulonben mitol felne?


De ha ki akarsz kuncsorogni egy kis ingyen pasztororat, hat utana eleg olcsonak fogod magad erezni. Nem csinalnam....legyen mar tartasod no letedre!

2017. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!