Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen kapcsolatra vágysz /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatra vágysz / vágynál jelenleg? TE, hogyan képzelsz el egy ideális kapcsolatot? Mi az a top 3 külső / belső, aminek mindenképp nagyon örülnél?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hátha az idealizált lányra gondolsz, akkor leírom, de nyilván nem egy elvárás lista ez, nem kell mindennek stimmelni, pláne nem külső terén, belsőnél azért ezek elvárások.

Belső: szeressen,legyen hűséges, legyen cuki-aranyos lányka.

Külső: 160 centi, vagy az alatti, arányos cici-popsi-test, nekem tetsző, mosolygós arc.


Maga a kapcsolat pedig azt szeretném, ha kölcsönös szeretetről és tiszteletről szólna. Elfogadnánk egymást úgy, ahogy vagyunk, és képesek lennénk a kompromisszumra. Legyen sok közös program, ne annyira sok buli, inkább más rendezvények, romantikázás, nagy sétálások, közös vacsik, filmnézések, összebújások, jó sok szex. Lepjük meg egymást hébe-hóba, és ha valami baj van, akkor tudjunk róla őszintén beszélni, és tisztázni azokat. 23/F

2017. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minden érdekel! :D ez pl.teljesen jó. :)
2017. máj. 7. 17:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Belső: kompromisszumkészség, őszinteség, megértés.

Külső: nekem többnyire a szakállas/borostás férfiak a zsánereim, és ne legyen se elhízva, se csontsovány, ezen kívül nincsenek kikötéseim a külsőre, az összkép a fontos.


Ideális kapcsolat szerintem olyan, hogy a lehető legtöbb időt töltünk együtt, sok programunk van, közös élményeket szerzünk. Egymásnak mi vagyunk az elsők. Természetesen azonos a jövőképünk. Jó a szex.

2017. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Komoly, bensőséges kapcsolatra vágyom. Szerintem egy ideális kapcsolatban annyi időt töltünk egymással, amennyit csak lehet, és annyit beszélgetünk, amennyit csak tudunk. Így mélyülhet el a kölcsönös tisztelet, és bizalom, amire a kapcsolat épülni tud. Sok-sok átbeszélgetett éjszakával, közösen szerzett élménnyel, közös szavakkal, kifejezésekkel, amiket csak mi értünk, és nekünk vicces, egymás segítésével a nehéz helyzetekben. Arra vágyom, hogy valakivel mélyebben átéljük a jó és rossz dolgokat is, az által, hogy meg tudjuk osztani a másikkal.


Örülnék, ha a lány megbízható, kiszámítható és felelősségteljes lenne. Külsővel kapcsolatban egy dolognak örülnék, ha nem lenne "lófeje", ezen kívül semmi elvárásom nincs.


23/F

2017. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egy bensőséges, őszinte kapcsolatra vágyom, ahol nagyjából egyezik az értékrendünk, gondolkodásmódunk, életvitelünk és jövőbeli terveink. Meg legyen vele nagyon jó a szex:P

3 top tulajdonság:

Külső: egészséges, sportos alkat, legyen haja

Belső: intelligens, megbízható, jó indulatú

Lány vagyok:)

2017. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-öskének:

"leghyen haja" Ez tetszik:)

2017. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

top 3 belső:

-motiváltság-ha rosszul érzi magát a mostani munkakörben,tegyen azért,hogy előrébb jusson,ne csak hisztizzen-

-jó humor érzék-legalábbis nekem jöjjön be a humora-

-intelligencia-kiábrándító,ha valaki hülye,mint a sxgg-

Tovább is van,mondjam még?


Top3 külső:

-Sötét haj,szem,

-sűrű haj

-markáns arc

Ezt már nehezebb volt összeszedni.

2017. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézzük:


belső:

-őszinteség (=kommunikációkészség)

-hűség

-szeressen és elfogadjon


külső:

-nem extrém testalkat (tehát nem anorex és nem szumóbirkózó)

-számomra tetsző arc

-egymással harmonizáló szem-haj kombó (tehát pl. szőke hajhoz világos szem, barna hajhoz sötétebb szem, vagy a kedvenc, vörös haj és világító zöld szemek)

2017. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Belső:

Vicces, aranyos, kedves, debil, figyelmes, bő szókincsű, empatikus, megértő, geek, hűséges, következetes, szavatartó, pontos, szeressen velem lenni, vevő legyen új dolgokra, ne legyen otthonülő.

Külső:

Hát nyilván legyen szép arcú de inkább aranyosan szép, kék szemű, hosszú szőke haj. Nem bírom a pálcikákat, jó kis telt húsis test jó nagy formás fenékkel meg cickókkal.

2017. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!