Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom megsértődött rám egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megsértődött rám egy kis csipp-csupp dolog miatt és már több, mint egy hete nem beszél velem, szerintetek, még van esély a békülésre?

Figyelt kérdés

Próbáltam keresni, de kinyom vagy nem veszi fel a telefont. Több, mint fél éve vagyunk egy pár. Tudom, ez nem nagy idő, dehát azóta el is jegyzett, a családot, kisbabát terveztük már. Most kezdtük el szervezni az esküvőt nemrég.

Meddig érdemes várni még rá? Vagy hagyjam?



2017. máj. 7. 21:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg akkor csak szerinted csipcsupp. Mi történt?
2017. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
mi volt az a csipp-csupp dolog?
2017. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%

Erősen elgondolkoznék, hogy mit akarok egy olyan embertől, aki bármilyen összeveszés esetén nem képes normálisan kommunikálni, és legalább annyit mondani, hoy mindennek vége, hagyj békén.


(egyébként az ilyen családot és babát tervezés után csipcsup ügyekre besértődő ember általában csak az ürügyet keresi, hogy mivel tudna lelépni, csak még ahhoz is gyáva, hogy ezt a szemedbe mondja)

2017. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát rám akart erőltetni valamit szexuálisan, amit én nem szerettem volna és ennek kapcsán megvádoltam egy-két dologgal, mondtam olyat, ami a jellemvonásaira vonatkozik. Mert az a dolog, amit ő akart, nekem már nem fér bele. Volt ez már máskor is téma és azt gondoltam, h megértette, h nem szeretnék ilyen buliban benne lenni. De úgy tűnik nem. Én ezt egy semmi ügynek tartom. Mert úgy vagyok vele, hogy mivel ő sem szereti a spenótot, nem fogok neki azt főzni. Kompromisszum.
2017. máj. 7. 21:15
 5/26 A kérdező kommentje:
És valószínűleg azon akadhatott ki, hogy azt mondtam rá, hogy 34 évesen, hogyan lehetsz ennyire értetlen és éretlen..... mert számomra ez már vicc kategória. Ez biztos nem esett jól neki, de mivel a szép szó, nem használt, így keményebben fogalmaztam.
2017. máj. 7. 21:17
 6/26 anonim ***** válasza:

akkor ennyi. neki nem volt csippcsupp.

lépni kell.

2017. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Én azt az egyet nem értem, hogy miért hajtogatta a szüleim előtt meg előttem is, hogy mennyire szeret és hogy én vagyok a végállomás az életében, ha így semmibe tud venni több, mint egy hete már?! Most vagy nem mondott igazat vagy tényleg ennyire gyerekes.
2017. máj. 7. 21:20
 8/26 anonim ***** válasza:
nem hozzád való. nem kell túlgondolni
2017. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hát, ha igazán szeretne, szerintem erre nem lenne képes :( Hogy így ignorál :(
2017. máj. 7. 21:26
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

Ha igazán szeretne nem akarna olyat, ami neked nagyon nem megy.



Btw, milyen házasság lesz ez? Ő végig azzal fog jönni, hogy úgy akarja, te meg közlöd, hogy nem? Nem illetek egymáshoz, keress másik férfit

2017. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!