Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vissza ''kaphatom-e'' az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza ''kaphatom-e'' az ex barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A van, hogy ezelőtt három évvel összejöttem egy lánnyal, akibe halálosan szerelmes lettem belé.1 évig voltunk eggyütt.Telt múlt az idő, s kezdet fakulni a hiányérzetem , persze minden nap gondoltam rá.És hogy legyen csavar ebben a történetben is, megbeszéltük, hogy leülünk, és megbeszéljük a dolgokat.Nálunk volt... és hát persze, hogy újból előtörtek a régiek... Szomorú, pedig komolyan azt gondoltam, hogy tovább tudok lépni rajta :( Másik nap is feljött hozzám, (közös május 1 , csak ketten voltunk) S mondott pár érdekes dolgot, hogy ''velem tudott mindig a legjobban kijönni'' ''a szülei még mindig nem értik hogy nem vagyunk eggyütt'' meg hogy ''gondolja meg'' .. ilyesmik... nem történt semmi a két este alatt, s talán miattam nem, mivel nem akarok tolakodó lenni, és a barátságunkat sem akarom elrontani emiatt (neki állitólag van valakije). Jelen pillanatban megint ott tartok, hogy nem tudom hová tenni magamat miatta, s úgy érzem ,hogy megőrülök, ha elveszítem, és nélküle kell leéljem az életem :( Ne kérdezzétek hogy tudok ennyire odalenni valakiért, s ezt amit most irtam ez nagyon felületesen van megfogalmazva :( Kérlek segítsetek visszakapni őt... 3 év után is őt választom , és talán a történtek miatt most újra felcsillant kis szikra nálla is amit tűzzé lehet koholni. Szóval gondoltam, hogy valami cukiságot tervezek, s előadom neki, vagy bármiféle dolgot, ami segíthet ''rajtunk'' . Én nem tudom mi lenne vele nélküle... teljesen motiválatlan vagyok mikor érzem a hiányát.

Én F19 , Ő L18 (osztálytársak vagyunk, utolsó év 12.dikben)(nem MO. vagyunk, azért nem éretségiztünk még)



2017. máj. 9. 14:50
 1/6 A kérdező kommentje:
az* , belé nélkül**
2017. máj. 9. 14:53
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze sokkal több rejt ez a ''történet'' de az úgy túl hosszú lenne ide.
2017. máj. 9. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd, akár mennyire fáj ezt mondani, és olvasni majd tőlem:

De felejtsd el azt a lányt. Ha van valaki, ha már együtt volt mással, nem fog vissza menni hozzád. Általában azért exek az exek, mert valami nem működött abban a kapcsolatban.

Meg ha 14-15 éves volt a lány, akkor a személyisége is sokat változhatott már. Nem is biztos, hogy bejössz már neki mint pasi. Szerintem csak maximum barátnak gondol téged.

Ne erőltesd, inkább keress mást.

Nekem is volt 14-15 éves barátnőm. Minket szét szedtek az emberek konkrétan. Meg amúgy is morci, nem kijárkálós, nem bulizós srác voltam.

Nagyot fordult a lánnyal a világ. Nem voltam jó neki.

És neki is van pasija. Én tavaly az ex pasijánál futottam bele és elmondtam neki, hogy mit érzek iránta azóta is..

Le se szarta amit mondtam neki. Nem érdekelte.

Pedig nem tartom magam rossz embernek. Problémái meg mindenkinek vannak.

2017. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy amikor össze találkoztunk, akkor épp ki volt a srác által rúgva az exem, és azért volt ott mert vissza akarta magát sírni. Össze is jöttek akkor újra. De csak 1-2 hétre.

Akkor nem nézett rám, nem nézett a szemembe a lány.

Gondolom ultra gáznak tartja a mai napig, hogy olyan emberrel volt mint én.

Egyetlen egy pillanatban nézett rám, nézett a szemembe, mikor azt mondta, hogy "Nekem nem kell Alexen kívül senki más. Őt szeretem és soha nem fogok már mást keresni!"

Ahhoz képest, kidobták végül még is és 2-3 hétre rá már azzal a pasival volt, akivel mai napig együtt van.

2017. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én még reménykedem. és tenni akarok érte. nem álltatom magamat.
2017. máj. 9. 16:34
 6/6 A kérdező kommentje:
mostanában már kétszer is küldött olyan számot, ami a hiányomat fejezné ki... idáig nem volt rá jellemző, hogy küldjön nekem zenéket, s még ad rá okot, hogy lenne esélyünk ujra egymásra találni
2017. máj. 11. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!