Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vissza kaphatom az exem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza kaphatom az exem? Kinek sikerült?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párom szakított velem ostoba hisztik miatt,minden téren. Ennek már több hete. Kerestem de elutasított. Minden héten kerestem, igazából sosem volt nyugalma tőlem és csak mégjobban feldühítettem. Együtt éltünk, család alapítást terveztünk. Aztán a semmiből szakított mondván felgyülemlettek a dolgok bent egy ideje. Hagyjam megnyugodni? Keressem meg? Tudja mit érzek, és tudom hogy ő az a férfi akire vártam. Segítsetek, kinek hogy sikerült.

2017. ápr. 18. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd.
2017. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Majd ha nem talál mást és elkezd neki hiányozni a szex, akkor keresni fog.
2017. ápr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem hagyod békén, örökre elüldözöd. Ha szeret, úgyis visszajön idővel. Ha viszont nyaggatod, akkor is elhagy, ha még érez irántad valamit.
2017. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elottem levo valaszolonak igaza van.

Most me nyomulj,hagyd egy kicsit...Avval csak rosszabb lesz ha nem hagysz neki nyugtot.S meg inkabb eluldozod magad melol,vagy eppen megerosited benne,hogy jo valasztas volt a szakitas.

2017. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Makacs és büszke. Magától nem fog megkeresni. A szakitásnak már majdnem egy hónapja.
2017. ápr. 18. 23:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt egy itt megismert csaj. Tök ugyanez a sztori, csak ő még figyelteti is. Meg kiderült, hogy a pasi már túltette magát. Szilvi ne erőlködj. :)
2017. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem Szilvi vagyok :D és nem ismerem a másik sztorit :D
2017. ápr. 18. 23:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó már írtam privátba. Ettől függetlenül hagy békén, mert te szívod meg.
2017. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hagyd*
2017. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd beken. Legyen benned ennyi tartas. Ha meg o volt az a ferfi akkor megsem o volt mert hisztik ellenere sem ertelmes kommunikacioba fordult at a dolog. Tanulj ebbol... de ha nyaggatod, tenyleg csak megerossited benne hogy jol dontott.
2017. ápr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!