Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet elérni azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni azt, hogy egyes szituációkba ne gondoljak többet bele?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, ami most releváns rólam, hogy sose volt még párkapcsolatom, és egyébként se volt semmi sikerem a nőknél. Ennek okaival tisztában vagyok, sokat igyekeztem ellene tenni, szerintem ami tőlem telik, azt meg is tettem. Úgy gondoltam, hogy előbb barátkoznom kell a lányokkal, hogy tudjam mire vágynak, milyenek az általános reakciók (persze nem általánosítok, hogy minden lány ugyanolyan, de azért vannak szerintem ilyen reakciók), mit szeretnek, mit keresnek egy férfiban. Ez papíron szép és jó, csak az volt a baj, hogy több lány így ugye viszonozta a baráti törődést, gondoskodást, és mivel ezt lánytól sose kaptam meg, és úgymond baromira jól esett, ezért szépen lassan mindig beléjük szerettem, és persze jöttek a felismerések, hogy hát ők nagyon nem. Nem hibáztatom őket, tényleg nem, ők csak kedvesek voltak velem, sokan nem is tudják, hogy közöm nem volt még a nőkhöz, és lehet nem is tudják hova tenni, hogy ennyire közel kerültem hozzájuk. Tudom, ebből az jött le, hogy szeretethiányom van. Sajnos nincs messze a valóságtól, szeretnék már egy barátnőt, de a kapcsolat meg ismeretlen lányokkal sose jön össze. Tisztában vagyok azzal, hogy nekem inkább a belső tulajdonságaimmal lehet nagyobb sikerem a lányoknál, mint a külsővel, ezért gondoltam azt, hogyha megismernek, akkor talán talán esélyesebb leszek, és jobban elvonatkoztatnak attól, hogy nem vagyok egy helyes srác, mint egy full ismeretlen csaj, akinél én vagyok az 5., aki ma este odamegy hozzá, és csak a külsőm alapján ítél meg.

Szóval a kérdésem arra irányulna, hogy hogyan lehetne leküzdeni ezt, hogyha egy csinos lány rendes velem, akkor ne képzeljek egyből többet bele, és ne essen szarul, hogy hát mégse úgy gondolta, csak jó fej volt? Nyilván egy barátnő kellene, de azt meg nem a legegyszerűbb szerezni, mert igaz külsőre nem vagyok válogatós, de belsőre igen. Köszi a segítséget.



2017. jan. 5. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, sajnos én is könnyen szeretek bele lányokba ha kedvesek velem és akármennyire próbálom leplezni ,egy idő után mindig kijön ez és akkor csúnyán pofáraesek. Sajnos ez egy ördögi kör, mert ugye a szeretethiány azért van, mert nincs barátnőd, barátnőd meg azért nincs, mert szeretethiányod van. Majd írni fogják az "okosok", hogy neked kell magadtól, egyedül boldognak lenni és akkor biztos lesz barátnőd, csak hát a valóságban azért nagyon nehéz úgy boldognak lenni, hogy közben nem szeret senki. Az önbizalmadat kéne valahogy növelni, csak hát ugye ahhoz is sikerélmények kellenek. Nem tudom, mi a megoldás, talán foglalkozz olyan dolgokkal nőktől függetlenül,amikben jó vagy, hátha abból merítesz valamit és közben spontán megismersz valamit, persze ez is csak afféle sablonos tanács a részemről, de hát én is ezt csinálom már egy ideje ,na persze barátnőt azóta se találtam.
2017. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*valakit
2017. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lány barátaidat kezeld barátokként, attól, hogy ők kedvesek stb. nem akarnak egyből összejönni veled. Ezt csak úgy lehet elkerülni - értsd, hogy beléjük szeress - ha tudatosítod magadban, hogy ő csak barát és nem több, akár mantrázd esténként az ágyban vagy valami. Az ötlet egyébként jó, hogy így próbálod megismerni az igényeket, ezen az úton haladva, ha leszoksz arról, hogy két hét barátkozás után mindenkibe beleszeretsz, záros határidőn belül barátnőt is találsz.
2017. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer majd rájössz, hogy örökké egyedül maradsz. Utána könnyebb lesz. Ugyanolyan magányos, ótvar életed lesz, de legalább nem rugózol ezen.
2017. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nemigen tudsz változtatni. Ha valakinek gond van a gyomrával, az állandóan az emésztésével van elfoglalva. A szívbeteg ember a szívére figyel többet. Akinek párkapcsolati problémái vannak, az meg azon rugózik folyton. Elképzeli az ismerős lányt mindenféle helyzetben, idealizálja, túlgondolja. Erről szólnak az estéi, amikor lefekszik.

Na most így, hogy ezt elírtam, és magadra ismertél, akkor már csak egy lépés a felismerésig, hogy a lánynál is ezt kell elérned. Hogy esténként, mikor eszébe jutnak a nap eseményei, ott legyél valahol te is.

2017. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja hát annyira nem parázok emiatt, max összeszedem anyádat, csak el kell mennem a boltba felváltani az ötszázasomat, mert múltkor 300 forintot kért. :/ Nem volt nagy szám, de inkább anyád,mint egy zacskó nachos.
2017. jan. 20. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!