Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeretem a szexet ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a szexet ez akkora baj? 19f

Figyelt kérdés

És nem nem vagyok meleg

és nem is leszek az ! Imadom a baratnöm de csak az ö kedvért csinalom. Ez miért lehet ???



2017. máj. 19. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, elég ritka de előfordul. Aszexuálisoknak hívják őket, persze nem feltétlenül vagy az, mert eléggé beszűkített fogalom, de lehet.
2017. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

Nálam baj,plane ha szeretek valakit.

Ugy a jó ha a párom is élvezi,szereti.

Ha a párod meg szeret szexelni,akkor ebből előbb utobb szakítás lesz.

N25

2017. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Azt, hogy nincs igenyed minden nap vagy másképp mondva gyakran a szexre nem baj, viszont ahogy írod nem szereted a szexet az már igen, mivel egy párkapcsolathoz ez hozzátartozik és 2 embert összeköt.

Talán lehet nem jó vele neked annyira és azért érzed ezt. A te korodban mèg nem szokták ezt mondani.

2017. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Eddig senkivel se szerettem.
2017. máj. 20. 08:25
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom annyira fontosnak a szexet, bár az aszexuálistól nagyon távol vagyok.

Lehet hogy korodból adódóan még nem tudod megfelelően megállapítani mi is van nálad. Idegenkedsz tőle még, vagy teljesen hidegen hagy, lehet hogy változni fog.

Viszont ha aszexuális vagy, attól még lehet párkapcsolatod. Csak olyan párt kell találni akinél mérséklet a szexuális igény. Az meg hogy úgy is csinálod hogy nem élvezed egyébként de nem is okoz ez lelki problémát neked, jó dolog. Ideális partnerrel meglehet találni a középutat. Nem vagyok szakértő de több féle vonzalom van, ha szereted a barátnőd akkor van vonzalmad. Önmagában az érzéki vonzalom is nagyon erős. Ha ez van, arra lehet építkezni. Szerintem nem a közösüléstől kezdődik az intimitás.

Viszont az biztos hogy ha az átlagtól eltérő beállítottságú vagy, mindig problémás lesz a párkapcsolat kialakítás, főleg hogy a szex nagyon érzékeny téma. A Legtöbb ember túl nagy hangsúlyt fektet a testiségre. Nagyon érettnek kell lenned meg a partnerednek is hogy kiegyensúlyozott kapcsolatot alakítsatok ki, úgy is hogy olyan vagy amilyen. Mert el tudom képzelni hogy egy kamasz lány rácsapjad az ajtót, mert nem érti meg igazán hogy nem úgy vagy összerakva ahogy ő , meg mások. Mindenképpen kell a másik fél részéről is a befogadás képesség. Lehet hogy keresni kéne egy pszihológust, le ülni pár tartalmasabb beszélgetésre, talán segítene értelmezni magad.

2017. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Haaaat.Szerintem eleg nagy baj..Nem szokvanyos dolog ez egy ferfi szajabol..Szerintem menj el orvoshoz ezzel kapcsolatban..o tobbet tudna segiteni, mondani..De am az egyutletek alatt elszoktal elvezni?Vagy azt sem?
2017. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
40%
Próbáld fiúval:) hatha
2017. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
34%
Hàt tènyleg fura ez egy fiútól! Mit érzel szex közben? El tudsz élvezni? Hogy áll fel egyáltalán ha nem szereted csinálni? Szegény barátnőd.
2017. máj. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
... Inkàbb ti vagytok a szerencsétlenek, ilyen hozzà àllàssal. Miért nem ìrjàtok azt inkàbb hogy végezze ki magàt, mert beteg ember, azt meg úgy is kerüli mindenki.
2017. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Felál mert imádom a baratnöm és gyönyörü.
2017. máj. 27. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!