Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért akkora probléma, hogy...

Miért akkora probléma, hogy nem szeretem a babákat?

Figyelt kérdés
Egy rokonom nem rég szült és mindig a kezembe akarja adni meg azt szeretné ha játszanék vele. Én viszont nem szeretem a babákat, taszítanak, nem akarom kézbe venni, simogatni őket. Játszani velük meg még annál inkább sem. Viszont emiatt, hogy nem akarom megfogni én lettem a bunkó paraszt. Nem én tehetek róla, hogy nem szeretem őket. Sajátot sem szeretnék majd, legalábbis szülni biztos nem. Idegesít a visítás, bár mások visítása, kiabálása is igencsak erőszakolja a fülemet. Én ezt soha nem mondtam így meg, szóval nem hiszem, hogy bunkón álltam volna a dologhoz. Tényleg ekkora probléma ha valaki nem szereti, nem rajongja körül a babákat?

2014. jún. 3. 14:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim válasza:
12%
Nekem nem probléma, de neked nagyon sivár életed lesz.
2014. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
96%
Nem akkora probléma, nem mindenki szeretheti a babákat. Szépen, normálisan magyarázd ezt el a rokonodnak, megemlítve, hogy te általánosságban nem szereted a gyerekeket, nehogy azt gondolja, csak az övével nem vagy hajlandó foglalkozni. Ennyi.
2014. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
85%

Nem probléma.

Én sem szeretem őket.

28/N

2014. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
36%

az biztos, hogy az ösztöneid nem indultak be:)



mennyi idős vagy?



egyébként ez pszichológia... elvileg belénk van kódolva, hogy az a forma méret és stb amit a kisbabák képviselnek pozitívan csapódjanak le bennünk, és védelmező ösztönt indítson el



"Éppen ezért genetikailag belénk íródott a forgatókönyv, mely szerint bizonyos formák, mint a nagy kerek fej, a hatalmas szemek, a kerek test, a kiálló pofazacskók és a puha bőr hatására elérzékenyülünk. Annyira vonzódunk ezekhez a vonásokhoz, hogy kutyákon, macskákon, sőt például autókon is imádjuk."

2014. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
8%

Kérdésedből nem derül ki, de fogadni mernék, hogy NŐ vagy!


Férfiban nincs ekkora tapló!

2014. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
7%
Szeretsz babazni vagy sem, de nagy bunkosag nem olbe venni egy rokon, babajat. Tulajdonkeppen valamilyen agon a pici neked is rokonod. Meg egy idegenet sem utasitanam vissza. Nem csak, hogy egy koszivu bekepzelt p...cs....a vagy hanem meg bunko is.
2014. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
12%
Kiváncsi vagyok, mikor törlik azokat a válaszokat, amelyek nem hozsánnázzák a kérdezőt!
2014. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
8%
A lepontozás már beindult!
2014. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
88%

Azért probléma, mert szembe mersz menni a társadalmi elvárásokkal. :)


Én megértelek, mert engem is nagyon tud idegesíteni, főleg mikor rám próbálják tukmálni vagy ha nem szólnak rá és közben már a csilláron lóg.

Vannak barátaink, akiket azért nem hívunk meg magunkhoz, mert a gyermekeik szélvészként pár perc alatt szétszedték a lakást. Megpróbáltan finoman jelezni, hogy nem tetszik, hogy szemük fénye épp a reluxát próbálja lerángatni az ablakról...de sajnos nem vették a lapot. Már rég láttuk Őket :)


Egyébként tisztelet a kivételnek, de az én ismerőseim között kevesen vannak.

2014. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
13%

9-es

Nem majmokrol van szo, akik a csillarodon lognak, hanem egy rokon kis babarol akit csak epp kezbe kene venni 10 masodpercre.

2014. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!