Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti bevallanátok a szeretőtökne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bevallanátok a szeretőtöknek, hogyha beleszerettetek volna?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, és szeretném, ha több is lenne köztünk.

2017. máj. 25. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha így lenne meg is szakítanám vele a kapcsolatot.
2017. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért,azt be kell vallani? Szerintem lerí az emberről.

Ha többet akarsz vagy benne van,vagy nem találkoztok többet.

2017. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Otthagytam. Egy év után megkeresett és azt hittem, most már menni fog, de még mindig többre vágytam tőle. Otthagytam megint. Ő csak szexet akar tőlem, én pedig másra vágyom. Minek mondjam neki, látja rajtam...gondolom tudja, hogy ha lépne, nem lenne ellenemre.
2017. máj. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sikeresen beleszerettem a lànyba , még nem voltunk együtt 2 hónapja, de már éreztem,hogy bajban vagyok. Végülis sokáig nem húztam a dolgot és elmondtam neki f.án lazàn,hogy mit érzek, vége lett a szexkapcsolatunknak, mert ő nem érzett irántam úgy. Aztán tök véletlen rá egy hétre összefutottam vele, meghívtam egy kávéra és kiderült,hogy nincs senkivel semmilyen kapcsiban ( HURRÀ) aztán 1 hónap múlva össze is jöttünk és szeret engem:D csak jobban megkellett ismernünk egymást:) Már 3 éve együtt vagyunk, és jegyben járunk 4 hónapja :)


28F

2017. máj. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
én nem mertem bevallani hogy szerelmes lettem belé. ő hamarabb kimondta hogy belém szeretett. még mindig házas, egyre jobban kezdünk belegabalyodni ebbe az egészbe, de esze ágában sincs elválni. én meg szenvedek mint a kutya, azon gondolkozok hogy hagyom az egészet, hiába szeretem.
2017. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!