Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet elfelejteni valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés
Sajnos kénytelen vagyok mindennap találkozni vele... Eddig is próbáltam többször elfelejteni, de nem ment, most viszont már mindenképpen valahogy rá akarom kényszeríteni magam mert nagyon rossz így.

2017. jún. 2. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

minden fejben dől el.


ha el akarod felejteni TÉNYLEG, akkor el is fogod.


szard le.

2017. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csak az idő segít. Addig is legyél vele közömbös, mint egy átlagos ismerőssel.
2017. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 #neszenekedgessztuss válasza:
Ha sajnos,hogy mindennap találkoznod kell vele akkor talán első körben old meg,hogy ne találkozz vele minden nap ,ill.lehetőleg inkább soha.
2017. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Ne akard elfelejteni minnél jobban kattogsz valamin annál jobban az ellenkezője lesz. Most is ezen kattogsz hogy hogy felejtsd el és emiatt nem tudod. Lényeg hogy nem kell rágörcsölni. Nekem rengeteg barátnőm volt soha nem segített egy nehezebb szakítás után senki. Magamnak kellett kitapasztalni és mostmár bármelyik szakításom simán kezelem 1-2 hét és annyi de az a maximum. Nem tudom hogy mennyire hosszú volt a kapcsolat de ha hosszú akkor annyit lehet rá mondani hogy nem a múltba kell élni hanem a jövőt építeni. Kerüld el élőben de ne ilyen kétségbe esetten csak lazán kezeld. Csináld amiket szeretsz bulizz nem tudom fiu vagy e vagy lány szóval haver/barátnőzz sokat. Esetleg új csajt/fiút nézz ki. Nem olyan rossz egy szakítás mint amilyennek bemeséled magadnak meg amilyennek bemesélik az emberek csak túlságosan rákoncentrálsz.
2017. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ez segít, én nem látom szinte egyáltalán, mégis hónapok óta minden napa fejemben van. Ez mi már? :D
2017. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Hát így hogy nem tudom a hátterét az egésznek így nem tudom megmondani hogy miért van hónapok óta a fejedben. Hogy meddig voltatok együtt miért lett vége első volt e stb. Sok minden befolyásolhatja ezek nélkül nehéz megmondani.
2017. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Második, hát igen, én magam is azon igyekszem hogy közömbös legyek vele...

Hármas, nem azért sajnos mert utálnám, hanem így nehezebb, egyébként nem tudom megoldani hogy ne találkozzak vele.

Ömm,egyébként soha nem voltunk egy pár,csak volt olyan időszak mikor alakult köztünk,de azóta távolabb került tőlem... Mindenesetre a többit köszi 4-es, így is hasznos. :)

5-ös hát igen, úgy is voltam már én is. :D

2017. jún. 2. 21:36
 8/16 A kérdező kommentje:

6-os:Nem voltunk igazán egy pár soha, de ennek ellenére volt olyan szakításom amin könnyebb volt túllépni mint rajta, szóval nem is az első.

Kb 9 hónapja van ez, de abból 1-2 hónapig alakult is köztünk valami.

És egyébként lány vagyok, azt hiszem kérdezte valaki.

2017. jún. 2. 21:42
 9/16 anonim válasza:
A 4-es vagyok de a 6-ost is én írtam. És igazából ezt szerintem így meg se lehet válaszolni normálisan mert sok tényező befolyásol egy szakítás utáni állapotot. Próbáltam de így nehéz. Annyit tudok így mondani hogy nekem az a B tervem ha valakit nagyon nem tudok elfelejteni hogy kialakítok egy olyan helyzetet hogy eszméletlenül összevesszünk és általába be is jön mert ki is öl mindent egy veszekedés ami olyan ahol egymást szidjátok. Durván hangzik tudom de nekem nem egyszer vált be már.
2017. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miert kerult tavolabb toled? vagy miert nem jottel ossze mas ferfival ha mar lattad hogy veszett fejsze nyele? nem tul nehez a szenvedos idoszakon tullepni ha a helyen kezeled a dolgokat
2017. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!