Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet elfelejteni valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés
Sajnos kénytelen vagyok mindennap találkozni vele... Eddig is próbáltam többször elfelejteni, de nem ment, most viszont már mindenképpen valahogy rá akarom kényszeríteni magam mert nagyon rossz így.

2017. jún. 2. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Volt egy 2 éves kapcsolatom...màr 1 éve szakítottunk, azóta màr van pàrom és neki is baràtnője, de minden nap a fejemben van. Szakítàs óta nem is talàlkoztunk pedig. 22/L
2017. jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én 5 éve képtelen vagyok elfelejteni valakit. Sem idő sem távolság nem segített eddig :(
2017. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11-es vagyok...az szörnyű lehet...5 éve, pedig az sok idő :( am szerintem minden ember életében van olyan személy akire mindig emlékezni fog, még ha nem is talàlkozik az illetővel.
2017. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Verd a fejed a falba hátha amneziat kapsz. Van még kérdés kiscéda?
2017. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

10-es,nem tudom miért,egyszerűen csak kezdett barátivá válni újra a kapcsolatunk,ezt ő is mondta egy idő után hogy ennél többet nem akar. Igaz,azóta szinte nem is beszélünk már,de nekem is jobb így.

És azért nem jöttem össze mással mert nem volt olyan akitől akartam volna valamit.


11-12 Ez nagyon rosszul hangzik,főleg az 5 év...én is talán egyszer voltam megközelítőleg így,de az is az első szerelmem volt,szóval lehet azért.

Remélem vele kapcsolatban azért nem lesz 5 év,de még egy 1 se lenne valami jó.

Kitartást nektek,remélem talán nektek is sikerül hamarosan túllépni rajta(és nekem is).


14-es,hát neked nem tudom mi bajod van,itt cédázol egy ismeretlent,ráadásul nem is azt írtam hogy pl 6 férfival feküdtem le egyszerre,sőt,vele sem,bár előtte volt párom akivel igen,de ezt csak nem kifogásolod,szóval igazából nem is tudom milyen alapon cédázol,de nem is érdekel,nem megyek ennél jobban bele.

2017. jún. 3. 16:44
 16/16 anonim ***** válasza:

12-es vagyok. Köszönöm...van tőle egy 4 éves lányom aki rá emlékeztet úgyhogy ez nehezíti nagyon. A lelkem egy darabját vitte el, mindig ezt mondom :-(

Telnek a maradék fiatal éveim (33 vagyok) de más férfiak nem érdekelnek.

2017. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!