Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jelent az valamit ha 4 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent az valamit ha 4 év után sem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Röviden van barátom de oda vagyok egy pasiért már 4 éve, akivel annak idején kavartunk.egyszerre ismertem meg őket de a barátom mellett döntöttem mert a pasi nem tudta mit akar ,én sem ,de lehet megbántam hogy nem őt választottam.Akárhányszor látom,beszélünk( mert a barátom haverja így néha egy társaságban vagyunk) 1 hétig nem tudom elfelejteni, beszélni akarok vele, látni akarom ,érezni akarom ... honnan tudjam hogy szeretem-e a barátom még vagy sem?Miért nem tudom már elfelejteni a másikat?mert nem is akarom?Szerintem nem akarom .. sose akarom elfelejteni és nem akarom, hogy soha többé ne lássam. JAj nem tudom mit csináljak...volt már valaki hasonló helyzetben?

Annyira megköszönném, ha tanácsot adna valaki, aki hasonló helyzetben volt, vagy csak akinek van hasznos tanácsa nekem.

Egy elkeseredett lány.


2017. máj. 2. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Hagyd ott a pasidat, mert jobbat érdemel tőled. Ne húzd az idejét. Mert előbb vagy utóbb úgy is megcsalod a fszba.


"Szerintem nem akarom .. sose akarom elfelejteni és nem akarom, hogy soha többé ne lássam"

"1 hétig nem tudom elfelejteni, beszélni akarok vele, látni akarom ,érezni akarom"


Egy szemét K U R V A vagy konkrétan... mi az, hogy érezni akarod? Ha szeretnéd a pasidat, akkor nem beszélnél ezzel a sráccal és elkerülnéd a pitsába.

De nem, te nem akarod se letiltani, se elkerülni.

És még ráadásul a pasid haverja is? Egy féreg vagy.

2017. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam hasonló helyzetben,

- mert csak azért, hogy legyen valakim, nem kezdtem kapcsolatot számomra érdektelen figurával


- ha szeretek valakit, akkor nem ácsingózom más után


- ha nem szeretek valakit, akkor szakítok


Mit csinálj?

Tegyél rendet az életedben, szakíts azzal a szerencsétlennel, akit most boldogítasz, de nem szeretsz, majd keresd meg a másikat és mondd el neki, hogy mit érzel iránta.

Aztán majd ő eldönti, hogy akar e téged, vagy sem.

Legközelebb pedig ne kezdj haverokkal, mert a normálisabbja nem mászik rá a haverja exére.

2017. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Jézusom első...te olyan vagy mint a volt pasim..minden nő qva nem? na jó...nem tehet róla a Kérdező, hogy belezúgott valakibe te szerencsétlen. Attól még nem qva, hiszen most is tenni akar valamit ezzel a helyzettel. Kérdező..abban igaza van az elsőnek, hogy a pasidat nem hiszem hogy szereted, ha szerelmes vagy másba...ezért jobb, ha szakítasz vele. Azt senki nem tudja garantálni, hogy mi lesz a szerelmeddel, hogy össze akar-e jönni veled vagy nem. Ezt nem lehet garantálni...de hidd el, a 4 év soknak tűnik de amíg benne vagy ebben a szituációban nehéz lesz elfelejteni. jönnek még az életebe nagyon boldog évek hidd el!! csak még több időnek kell eltelnie.
2017. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat..tudom, hogy nem vagyok normális, és megértem ,hogy így reagáltak rá.Lehet igazuk is van...de soha életemben nem voltam valami határozott és ez meg is mutatkozik az egész életemben.De az érzéseimről nem tehetek.És lehet ezzel a trágársággal, csak jobban felnyitjátok a szemem, hogy ez így már nem normális...
2017. máj. 2. 15:33
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem gondolok minden csajt k u r v á n a k... de azért már ne haragudj. Van egy határ amit ez a lány átlép.

Érezni akar egy másik pasit, és még vígan ki is jelenti?

Úgy hogy van egy párja, aki valószínűleg fülig szerelmes belé? Normális lányok, akik szeretik a párjukat, rá se néznek másokra.

Vagy rosszul érzem?


#1 voltam.

2017. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Sok barom azt hiszi egy kapcsolatba problema kell hogy egyik a masikat dobja akar 20 ev multan is. Nem nem nem! Csak eleg egy pillango jellemu no/ferfi. Tuti aktus kozben is ragondolsz! Mennyi ilyen ember el meg kapcsolatban istenem. Amikor dobod az exed. Nem fogja erteni de hogy-hogy hiszen meg 2 napja is mondta hogy szeret es odaado volt. Erzelmi intelligencia konvergal a nullahoz. Igaz vhol az a mondas is hogy az egyik nagyon szeret a masik pedig megprobalja elfogadni.. Engem ugyanilyen nok hagytak el. Felszines semmiterok. Tuzbe mentem volna ertuk. Ezzel fogod elhagyni. Koszonom a 4 evet. Te jobbat erdemelsz. Nem tehetek rola. Nem tudok parancsolni a szivemnek.sajnalom mar nem erzem azt amit az elejen... Majd a masiknal eleted vegeig erzed. Azert meg ne maradj meg mellette mert felsz attol hogy nem talalsz ugyanilyen jot. Ezek a nok a pillangonok. A pillangok miatt lesz az a szitu hogy mar egy normalis embernek nem tud hinni az tarskereso. Mivel a kapcsolatai se problemak miatt ertek veget. Ja a masik: sok ribi kapcsibol kiugorva mashoz. Akkor felnagyitja az apro problemakat amik meg is lettek oldva hogy indokot szerezzen miert dobta a normis embert. Erzelmileg erett parkapcsolatban elo ember egy szamara szep szimpatikus emberbe nem szeret bele. Tudja iranyitani az erzelmeit.
2017. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fellangolasert sok hulye dobja a jo kapcsijat. Nem normalisak.az nem szerelem amit erzel. De meg ezt se tudod. Engem 2 no alkesz agresszivert dobott. Pedig tenyeremen hordoztam oket. Az utolso 1,5 eve sincs egyutt a rondasaggal es penteken hazasodnak. Egy forroveru pillangono.... Csak a pompat latja az eskuvoben is.
2017. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy reménytelen szerelem, egy epekedés, sóvárgás, ami nem teljesülhet be - az ilyenek nagyon sokáig elhúzódhatnak, jóval tovább is, mint 4 év. Szerintem ha az a kiszemelt srác fogná magát, és kiköltözne Új-Zélandra, törölné magát minden közösségi oldalról, még akkor is vágynál rá ugyanúgy éveken keresztül, mert az agyadban őriznéd a képét, az arcát, a mosolyát, a gesztusait, stb...


A mostani kapcsolatodat le kéne zárni. Ez a mondat nagyon sokat elárul: "Van barátom, de oda vagyok egy pasiért." Szóval a barátod csak úgy "van", de valaki másért vagy oda. Ez így nincs rendjén. Ha ezt meglépnéd, akkor talán lenne esély összejönni azzal a sráccal, nem? Vagy ő is foglalt? Újabb buktató...

2017. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
K. U. R. V. A.
2017. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!