Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok túllépni az exemen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni az exemen. Hogyan könnyítsek ezen?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakítottunk.

Azóta párszor beszéltünk (de nem találkoztunk).

Már egy ideje semmi kommunikáció.

De gyakran nagyon előtör bennem, hiányzik, és úgy érzem, nem fog elmúlni...



2014. jún. 11. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd szólj, ha rájöttél.
2014. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Menj el wc-re!:*
2014. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kiki555 ***** válasza:
Ha nem tartod a kapcsolatot vele akkor bizonyosabb érzelmeket nem tápláltok egymás iránt,ezért szerintem keress mást vagy ha nem bírsz mással flörtölni akkor még érzel iránta valamit.De ha több fiúval beszélgetsz mint ezelőtt akkor sokkal könnyebb rajta túllépned és még lehet megtalálod a nagy őt is felejtés közben. Remélem segítettem
2014. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy felhívtad a figyelmem, elfelejtettem hogy csak értelmes válaszokat... most utólag hozzácsapom.

Neked meg kívánok hasonló jó érzést...

2014. jún. 11. 20:51
 5/8 A kérdező kommentje:

2.nak válaszoltam.

3. Köszi, csak az a baj, eddig ez mindig be is vált, de most nem... nem tudok közeledni senkihez :S pedig lenne nem 1...

2014. jún. 11. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne lépj túl rajta ;) :)
2014. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kiki555 ***** válasza:
Akkor bizonyosodj meg róla hogy ő is így érez-e vagy valóban nem érez irántad semmit és nálad pedig ő az igazi,akkor ezt mindenképpen közöld vele mert ha tényleg nem tudsz túllépni rajta,és nem is javul a kapcsolatotok,akkor muszály lesz valamit kitalálnod/notok.
2014. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha érezne vmit, valszeg keresne.

De már nem. És szerintem ő tudja, hogy én még...

De neki nem kellek a helyzetből ítélve.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ezt még én írtam ki, itt írtam részleteket. De akkor még nem volt annyira világos, csak rájöttem, hogy még mindig ő....

2014. jún. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!