Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok túllépni az exemen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni az exemen, túl jó volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiába ismerkedem, randizok mással, mindenkiben őt keresem.

Most így utólag látom, hogy soha nem lesz olyan, mint ő. Nagyon szeretett, mindig a kedvemben járt, pl simogatott fürdés közben, ilyesmik..

Nem hiszem, hogy lesz valaha még egy ilyen. Kb 3 hónapig úgy éreztem, túl léptem rajta, de ahogy keresgélek mindegyik srác olyan béna hozzá hozzá képest...


2014. jan. 31. 13:10
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Most ahogy erre így rájöttem, teljesen depresszióba estem.. Eddig se volt fényes hangulatom, de most.. :(
2014. jan. 31. 13:12
 2/30 anonim ***** válasza:
Ezert szoktunk vigyazni a szivunknek kedves dolgokra!
2014. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Hát ez van, újrakezdeni nem lehet.
2014. jan. 31. 13:14
 4/30 HUN_Sector ***** válasza:
100%
Minden szerelem ilyen, hogy az ember azt hiszi, ez volt a nagy ő, ennél jobb nem lesz. S ha szerelmes leszel újra, akkor majd annál érzed azt, hogy jobb nem lesz... és így tovább, és így tovább. Szóval nyugodj meg. Ha beleesel valakibe, az lesz a következő nagy Ő, aki mindenkit überel. Az viszont, hogy mikor leszel szerelmes, képlékeny. Azért ne légy kapcsolatban, hogy elmondhasd, van valakid. Viszont elzárkózni sem szabad az emberek elől. Jön ha jönnie kell.
2014. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Amiket példának felhoztál azok tök alap dolgok, ilyen fiút biztosan találsz. Ne így állj hozzá!


Amúgy ex után nem szabad egyből randizni, kell egy kis idő. Én is egyből nekiálltam keresni és rossz volt, bár az én exem az utolsó hónapban már teljesen kibírhatatlan volt. Nála csak jobbat találhattam volna, de mégis a friss szakítás rányomta bélyegét a randikra.


Azóta még mindig nem találtam barátnőt, de érzem, hogy sokkal jobban vagyok, 8 hónap telt el. :)

20/F

2014. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

A szakítás előtt már fél évvel tudni lehetett, csak nem akartuk, húztuk... :/


Én mostanában csak hűtlen, buta, csúnya pasikkal találkozom..

2014. jan. 31. 13:28
 7/30 anonim ***** válasza:
majd kisut a nap! :)
2014. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 HUN_Sector ***** válasza:
Azt, hogy kikkel kerülsz össze, nagyban befolyásolja, hogy milyen pasit keresel, kiváltképp egy adott külső tulajdonság hajhászása magával hozza az arra a típusra jellemző belső tulajdonságú emberek csoportját. Tehát pl. az agyongyúrt, menőzős, "ki ha én nem" csávók nagyobb valószínűséggel lesznek mondjuk hűtlenek. A puhány, visszahúzódó emberkék lehet hogy jó szívűek, de papucsok... stb.
2014. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Költőnő? ***** válasza:
randit teljesen felfüggeszteni nem kell, de ha még nem állsz rá készen: ne is erőltesd. Én is nemrég láttam be ezt. Hiába akadnának normális jelentkezők; nem vagyok túl még az exemen, így másokkal szemben nem tisztességes.
2014. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az olyan pasik nagy része hűtlen, meg többi.. De én csak egy teljesen átlagos pasit keresek.. :/
2014. jan. 31. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!