Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan reagálnál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan reagálnál, ha találkoznál régi nagy szerelmeddel?

Figyelt kérdés

Erről a cikkről jutott eszembe a kérdés:


[link]


2017. márc. 6. 07:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Rosszul lettem, hogy néz ki, mit változott évek alatt és áldom a sorsot, hogy szétváltunk.
2017. márc. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az általános iskolás szerelmemmel szívesen találkoznék, de csak vele, utazgatott a világban és nagyon kíváncsi vagyok mi van vele, milyen volt ez az egész. Lány létemre az lenne az első, hogy meghívnám kávézni :D
2017. márc. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

köszönnék neki, de ennyi. sztem elmennénk egymás mellett.

hülye voltam és szerelmes. mindenki járt már így.

2017. márc. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Találkoztam már, nem is egyszer. Eleinte rossz volt, sok sebet feltépett, hogy újra láttam, de azóta ez normalizálódott. Nem teljesen semleges még, lehet soha nem is lesz az, de boldog kapcsolatban élek, akivel már eljegyzést tervezgetünk, így már soha nem lesz köztünk semmi, és nem is bánom. Ugyan nagyon szerettem, de soha nem adta meg nekem azt, amit mostani párom, akivel boldogabb vagyok, mint valaha.
2017. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel anno nagy félreértések közepette váltunk el az első "naggyal", én örülnék neki. :) Ha nem reagálna negatívan, szívesen beülnék vele meginni egy kávét vagy valamit, kíváncsi lennék, mi történt vele az elmúlt években.

Nem lenne semmi olyan, amit a cikkben írtak, sírva fakadás meg nyakba ugrás, és így évek távlatából már nem is akarnék tőle semmit, főleg, mert boldog kapcsolatban élek. De az érdekelne, hogy mi lett vele a sok év alatt. :)

2017. márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem veletlenul szakitottunk, engem mar semmi erzelem nem kot hozzajuk. Elbeszelgetnenk egy kicsit maximum, kivel mi a helyzet, aztan mennenk a dolgunkra. Jelenleg is van parom, eddig ez a kapcsolatom a legjobb igy nem hatnanak meg a regiek.
2017. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne... van párom, akit sokkal jobban szeretek - és viszont - mint őt valaha.
2017. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy mint a videóban. Ezeket a reakciókat kb akkor tudnám elképzelni, ha valami rajtuk kívül álló okból szakítottak.
2017. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!