Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy szeressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molnár Jázmin Dorka kérdése:

Mit csináljak, hogy szeressen?

Figyelt kérdés
Több, mint 2 hónapja vagyunk együtt, azonban azt mondja nem szerelmes és nem érzi azt amit kellene! Fontos vagyok neki, féltékeny, ha velem van egész nap szeretget, tenyerén hordoz és nem értem érzelmek nélkül mért csinálja ezt! 4 műszakos és heti 2xtalálkozunk ! Azonban ma az anyukája és a mamája sírtak, hogy nagyon szeretnek és nem akarják, hogy ez miatt vége legyen! 1 hónap se volt mikor elvitt szülinapomra wellness hétvégére utána Citadella, Mozi és azt mondta túl gyors volt és nem érez kihívást! Most este megirtam neki, hogy idő kell nekem és ha keres meg tudjuk oldani, ha nem akkor tudni fogom a választ! Szerintetek min változtassak, hogy kihívás legyek neki? Az a baj, hogy túl lelkis vagyok és pont ez a baj, mert azt mondta túl jó vagyok hozzá...de ha nem érdekelne az lenne a baj 😔
2017. jún. 14. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyél kicsit hűvösebb, tartózkodóbb.

Á ez butaság, ha nem értékeli azt, hogy oda vagy érte, akkor ne is akard őt.

2017. jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat, ezt elegge elb@*tad, mar bocs. Tul hamar beadtad a derekad es mar radunt a pasi. Lepj ki ebbol minel hamarabb es keress egy olyan sracot, aki ertekel.

A szerelmet nem lehet eroltetni. Minel jobban tepersz, annal jobban ki fog abrandulni. Probalj meg buszke lenni, mar amennyire ezek utan lehet es lepj Te ki a kapcsolatbol.

2017. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja hogy ő nem szerelmes meg nem érzi amit kellene menjetek szét. Oké hogy így előadja a lelkizést meg féltékenykedést de így kb. egy lyuk vagy neki amit tömködhet.
2017. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!