Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen megnehezített helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen megnehezített helyzetben hogy érjem el, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Nem mondom meg, milyen nemű vagyok, hogy ne tegyetek csak miattam negatív jelzőket a nememre. 😛

Rémesen beleszerettem valakibe, és nem tud érdekelni, hogy van valakije. Elbűvölt menthetetlenül. A külsejével, a jellemével, minden apró dolgával. Bármit megtennék hogy elhódítsam, hogy belém szeressen, hogy szakítson a párjával miattam, értem.

Egyszer úgy közelítettem meg, hogy csukott szemmel hevert, és nem nyitotta ki, a párjának szólított. Ez hirtelen ötletet adott, és hozzábújtam. Mennyei volt. Mennyei érzés. Ha velem lenne, folyton részem lehetne ezekben a dolgokban... 😢 (Utána "Ti meg mit csináltok?" címszóval felbukkant a párja, és a szerelmem mérges lett rám.)

Tényleg őszintén szeretem, és hiszem, hogy illünk össze, jól működnénk. Annyira irigylem a párját. Szeretnék én hozzá bújni, szeretném ha engem csókolnám, velem szeretkezne. Ha velem csinálna programokat, képeket, emlékké váló kalandokat.

Hogyan tudnám elérni hogy belém szeressen? Annyira, hogy már csak engem szeressen, és szakítson a jelenlegivel, hogy én lehessek a jelenlegi?

Olyan rossz, már rég nem is láthatom csak őt, vagy a párjával jön az eseményekre, vagy nem is jön egyáltalán. Mi azonos baráti körből ismerjük egymást. A párja idegen jövevény, nem tudom honnan.


2017. jan. 15. 02:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy se fogod elérni, de miután a párjának tettetve hozzá bújtál én azért kiakadtam volna a másik helyében. Ez már kissé beteges, szakember kellene neked aki kiveri a fejedből az ilyen hülyeségeket.
2017. jan. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
"szerelmemnek" szólítod MÁS párját... Gyakorolj önuralmat, növessz gerincet... De ha esetleg megszerzed ès tönkreteszed a kapcsolatukat, akkor remélem előled is elszereti majd valaki...
2017. jan. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Keress mást.
2017. jan. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Krukutyán Levente ***** válasza:
62%
Nem kell mondanod, nő vagy.
2017. jan. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
4# Én is erre gondoltam először, de aztán arra hogy ha ennyire titkolja tuti pasi :D Mindkét nem tagjai között vannak ilyen mániákus elmebajosak. Ha nem így kezdi, hogy nem mondja meg a nemét mondjuk pont nem az érdekelne, hogy nő vagy férfi-e a kérdező. Habár engem a kora jobban érdekel, én olyan 12-13 körülire tippelnék. Remélem csak valaki trollkodik, mert ez már tényleg a megszállott/megrögzött kategória. Én is voltam őrülten szerelmes, de én átvitt értelemben míg a kérdező szó szerint őrült. Ha nem egy kistini a kérdező akkor komolyan mondom hogy ide pszichológus kell már.
2017. jan. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nő. Engem évekig üldözött egy elmebajos pasi a szerelmével, nem zavarta, hogy boldog parkapcsolatom van. Mindkét nemben vannak ilyenek.
2017. jan. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ja, és nem 13, hanem 35 volt.
2017. jan. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nagy qrva vagy,annyi szent.Vagy hímprosti,ha nő a vetélytárs.
2017. jan. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%
Nő a kérdező. Rémesen szót alig hadználják pasik, plusz a smile-k, valamint az első mondat is elárulja, illetve a részletes körülírás is. :) Csajszi, felejtsd el a tagot, ha te elszereted, tőled is elfogják.
2017. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szerintem sok lesz már a szappanoperákból, túl sokat nézed. :D

A feleségem is napi szinten több órát ilyen és hasonló jelenetekkel tarkított filmeken él, de ne hagyd hogy összekeveredjen a valóság a képzelettel.:)

2017. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!