Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, mennyire jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire jön be nektek a Bud Spencer-típusú férfikarakter?

Figyelt kérdés

Túlsúlyos, hatalmas pocakkal, nem feltétlenül szakállas, de iszonyatos tekintélyt sugárzó, mély hangú, megfontolt, csak akkor beszél, amikor feltétlenül muszáj, de akkor szó szerint "megremeg bele a föld". Arany szíve van, a nőket tiszteli és mindig a jó cél érdekében teszi, amit tesz. Most a verekedést hagyjuk ki a dologból:)


Bár szinte minden filmjükben az volt, hogy az állandó filmes partnerének, Terence Hillnek jutott a csajozás(talán a Bűnvadászok volt az egyetlen, ahol Bud is csajozott), de vélhetően azért a szakállas hústorony által képviselt karakter is népszerű lehet a nők körében.


Mennyire tetszik nektek a felvázolt férfitípus?



2017. máj. 26. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem :D A tekintélyt parancsoló személyiség bejön, de a nagydarab pasik nem.

21L

2017. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Nekem egyaltalan sehogyan sem jon be.
2017. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező mégis mit vársz egy Dzsásztin Bíberen, meg SP-n nevelkedett korosztálytól. Azt se tudja a 80%-uk, hogy ki Bud Spencer.
2017. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, én Bud Spencer filmeken nőttem fel és nem a Justin Bieber alkatú pasik az eseteim, hanem mondjuk a Hot Men Dance tagok :D
2017. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha sötét hajú, helyes arcú,nem utasítanám el csípőből,az biztos. :D
2017. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez a karakter nagyon hasonlít apukámra, konkrétan a szakállt kivéve stimmel szinte minden, emiatt biztos nem tudnék szexuálisan vonzódni egy ilyen karakterhez, viszont amúgy biztos keresném barátként, ismerősként a társaságát :) szóval párkapcsolati szinten nem, annak ellenére, hogy Bud Spencer filmjein nőttem fel (nem Justinbieberen) és nagyon szerettem :)

22N

2017. máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szakáll ált. annyira nem jön be, de maga a karakter (testes, megfontolt stb.) abszolút.
2017. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dettó, mint a hatosnak, az összes férfirokonom hasonlít rá, nem kéne. Justin Bieber sem, nyugi, fiúkák.
2017. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szakállas pasik nem jönnek be, de amúgy nem utasítanám el ezek alapján.
2017. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!