Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nálatok ez elfogadható hosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez elfogadható hosszútávon egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én 28 vagyok a párom 39. Egyszerűen teljesen más a a szexuális igényünk. Én tényleg szeretem és tudom, hogy ő is, de ő sokkal többször akarja. Egyébként elég romantikus típus (sokan nem gondolnák róla), de azért mégis. Eleinte "belementem", de most már zavar, hogy úgy csinálok, mint aki szintén őrjöng a dologért, pedig nem, nem állandóan amikor ő igen. Volt, hogy egyértelműen céloztam rá, hogy jobb lenne, ha most nem, stb, de nem akarja venni a lapot, és sértésnek fogja fel, mivel úgy érzi, hogy az ha nem akarom a dolgot, az az érzéseimet minősíti. Én szinte sosem tudok kezdeményezni, mert egyszerűen időm sincsen rá, ő mindig megteszi az első lépést.

Rövid ideig oké lenne a dolog, de azért én hosszútávra terveznék vele. Hogy mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg és ne menjen a kapcsolatunk rovására, hogy nekem ennyire nincsen szükségem?



2017. jún. 14. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a pasas sokkal nagyobb étvágyú, mint te.

Az embert azt hinnáé egy fiatal nő az aki sokkal kívánósabb:)

2017. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondj el mindent nyíltan, és akkor vagy megérti, vagy nem hozzád való. Szimplán nem akkora a libidód ez nem azt jelenti, hogy nem szereted, nem kívánod. Ez normális. Másrészt, ha nincs meg a szeuális összhang biztos vele akarsz lenni? Ez a kettőtök közötti harmóniát is minősíti. Szerintem az igazival ugyanolyan étvágyunk kell legyen szex terén is, mindenben összhangban kell lennünk. Ráadásul, ha nem tudod neki nyíltan elmondani az érzéseidet, nem tudom mennyire lenne jó ez a kapcsolat hosszú távon, már bocsi.
2017. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mióta vagy vele??

Nem lehet, hogy azt hiszi, neked van ekkora igènyed? Mert ugye van egy 10es köztetek. Talán azt gondolja, ha minden nap megdug, akkor nem lesz kedved máshoz járni!

2017. jún. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!