Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, párkapcsolatban vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, párkapcsolatban vagy házasságban milyen esetekben szoktatok pénzt kérni a párotoktól?

Figyelt kérdés

Pl. a rezsi 50%-a mellett.

Egyszerű, dolgozó nő vagyok, úgy neveltek, hogy nagyon ritkán kérhettem otthon kisebb összegeket apróságokra, viszont most párkapcsolatban majd házasságban nem szeretném, ha azt érezné a férfi, hogy esetleg egyáltalán nincs szükség rá a háztartásban pl. anyagi szempontból akkor sem, ha már van gyerek. Mi lenne az optimális megoldás? Ti milyen dolgokra szoktatok kérni valamennyi összeget tőlük úgy, hogy nekik az kényelmes legyen és érezzék azt, hogy ők is hozzájárulnak a háztartáshoz? 27N

Köszönöm előre is a válaszokat.



2017. jún. 15. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem. A háztartáshoz úgy járul hozzá a másik, hogy főz, takarít, mos. Nem mindig, de szokott. Minden más közös költség.


De majd mindjárt a többi válasz megvilágítja, hogy mire gondolt a költő.

2017. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam pénzt kérni a páromtól. Bevásárlásokat, számlákat közösen fizetjük.


De apróságokra nem szoktam. Pl "tudnál adni egy 5000-est, fodrászhoz szeretnék menni" Mindig magamnak fizettem, amiket szerettem volna. Még senki nem panaszkodott erre.


N

2017. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Wow, kb. álomnő vagy ezzel a hozzáállással. Nekem eddig mindig az volt a bajom, hogy a nők konkrétan élősködtek rajtam.

Szerintem egyáltalán nem fogja bánni, ha nem kérsz tőle pénzt semmire, meg kell beszélni, hogy a számlákat, rezsit, albérletet, ha ott laktok, kaját közösen fizetitek, ez így kezdetnek simán elég.

2017. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Na még az kéne, hogy a párom pénzt kérjen tőlem.
2017. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk közös bankszámlánk van, amihez neki is van kártyája meg nekem is. Nagyjából képben vagyunk azzal, hogy a másik mire mennyit költ, de nem azért, hogy elszámoljunk a másiknak, hanem mert felmerül miközben a napunkról beszélgetünk.
2017. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. Én odaadtam a fizumat a babámnak, ő meg beosztotta, elrakta. A házra ment kajára, kertre, mindenre. Ő tudott bánni a pénzzel, nekem általában kifolyt a kezemből. Ha kellett nekem valami, akkor kértem. De valójában elég sokat dolgoztam, reggel mentem, este jöttem, úgyhogy nem kellett semmire. Örültem, hogy neki adhattam.
2017. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!